Přejít na obsah

Vibrace pod zadní sedačkou; a těsnění netěsní


estevez

Doporučené příspěvky

Zdravím. Mám novou O2 FL Combi, 1,9TDI. Jen takové dvě drobnosti:

i) při volnoběhu jsou zřetelně slyšitelné vibrace (plastové klepání) ze zadní části vozu (když jedu, nic neslyším, resp. to asi přehluší motor...). No a už jsem zjistil co to asi dělá: oddělal jsem zadní sedák (za sedadlem spolujezdce) a pod takovým tím "kobercem" je v karoserii takový plastový kolo (průměr cca 15-20cm) do kterého jdou nějaký dráty, a to "drnčí". Co to vůbec je? Bylo to trochu teplý, tak mám strach to něčím vypodložit (ale když na to lehce zatlačím, přestane to).

ii) při rychlosti od 90km více mám pocit (slyším), že těsněním v předních dveřích trochu táhne. Je to možný nebo to je jen aerodynamický hluk?

Mám najeto cca 500km tak se s autem ještě seznamujeme... Jo a to mě ještě napadá - mám vypínat světla? Fabie mě vždycky upozorní, že mám zapnutá světla, O2 nic.

Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) To kulatý plastový s drátama bude zřejmě palivový čerpadlo s plovákem

2) Táhnout do auta by ti určitě nemělo. Zkus dotáhnout okýnka a jinak servis a reklamace

3) Nepíšeš, jestli máš denní svícení nebo světelnej senzor.

Pokud ani jedno tak vypínej, pokud máš denní svícení a světelnej senzor tak to nech na něm a o světla se nesterej.

Jinak pomůže přečíst si návod :D

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
1) To kulatý plastový s drátama bude zřejmě palivový čerpadlo s plovákem

2) Táhnout do auta by ti určitě nemělo. Zkus dotáhnout okýnka a jinak servis a reklamace

3) Nepíšeš, jestli máš denní svícení nebo světelnej senzor.

Pokud ani jedno tak vypínej, pokud máš denní svícení a světelnej senzor tak to nech na něm a o světla se nesterej.

Jinak pomůže přečíst si návod :D

ad 1) jo, je to palivové čerpadlo, už to mám potvrzené, vypodložili a to a je to v pohodě.

ad 2) asi běžná věc u O2 (viz např. http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...53046&st=0)

ad 3) denní svícení mám, senzor nemám. Podle návodu by to mělo signalizovat zapnutá světla, ale nesignalizuje to nic, tak jsem se chtěl ujistit (btw. návod je teď jediná literatura, kterou čtu...)

Editováno: , autor: estevez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...