Přejít na obsah

Blb mi odřel nárazník


r.jonak

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Potřebuji poradit. Dnes 15.11.2009 okolo 15hod. mi nějaký blbec s SPZ 2A7 3792 nabořil nárazník před Globusem a ujel. Nějaký dobrý spoluobčan mi aspoň dal za stěrače vzkaz s číslem SPZ. Dá se to auto a jeho majitel nějak dohledat? Mám nějaké možnosti? Havarijní nemám. Mám to odřený jak blázen a jedna rýha je hluboká jak od pily. Ach jo. Po příjezdu domů jsem to nafotil. Zítra s tím zkusím jít na pojišťovnu. Tam na mě asi budou koukat jak na blázna.

Díky všem za rady a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

volat 158.... at si ho najdou, teoreticky se to dá nazvat že odjel od nehody

Je to tak i prakticky, a je úplně jedno jestli o tom štrejchnutí ten druhý věděl nebo né. Neprakticky jsi reagoval ty, že jsi to neřešil s čertama včas !!Nicméně nahlaš to dodatečně s nějakou pitomou výmluvou, že jsi tu informaci neměl nebo nedohledal nebo nenašel včas(inhed).Ale teď už na nic nečekej !! Jestli bude snaha to šetřit a druhý má kopii rejpance na autě, máš to v kapse, však to ani třeba nebude žádnej střelec a čertům to hned pustí :-)

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravím všechny.

Potřebuji poradit. Dnes 15.11.2009 okolo 15hod. mi nějaký blbec s SPZ 2A7 3792 nabořil nárazník před Globusem a ujel. Nějaký dobrý spoluobčan mi aspoň dal za stěrače vzkaz s číslem SPZ. Dá se to auto a jeho majitel nějak dohledat? Mám nějaké možnosti? Havarijní nemám. Mám to odřený jak blázen a jedna rýha je hluboká jak od pily. Ach jo. Po příjezdu domů jsem to nafotil. Zítra s tím zkusím jít na pojišťovnu. Tam na mě asi budou koukat jak na blázna.

Díky všem za rady a tipy.

Ahoj,

pokud ti to pomůže v hledání tak ,ten chlápek co tě nabořil má Hyundai a je pojištěný u České pojišťovny,ale pokud neuzná vinu a nenahlásí to dobrovolně tak máš bohužel smůlu a budeš si to muset opravit na své náklady,jít cestou správního řízení atd by se ti asi nevyplatilo,stojí to spoustu času a výsledek je nejistý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No veru, ťažko sa to rieši. Mne odrel nárazník môj sused na platenom parkovisku. Našťastie to pôjde rozleštiť.

Vyjadrenie prevádzkovateľa parkoviska: Kontakt na majiteľa vám dať nemôžem. Zavolajte si políciu. Že to spravil susedný auťák však uznal, dokonca si bol obzrieť jeho a môj nárazník.

Vyjadrenie majiteľa vozidla (sprostredkované cez strážnika): Nemožné, nebol som to, neexistuje.

Polícia i poisťovňa sa mi samozrejme vysmejú...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...