Přejít na obsah

Náhrada za DX


Romejn

Doporučené příspěvky

To joo,ale znáš to,ted zrovna si chci pustit jednu písničku tak musím zastavit otevřít kufr a vložit do zásobníku cedo, ajedem dál.Kdyby aspon tam šli jiné mapy třeba IGO 8 a podobně tak by to nemělo chybu,ale bohužel.Já se pořád rozmejšlím jestli jít do DX nebo ne,já nevím. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mě je jasný ohledně zloděju,já naštěstí parkuju v hlídaném areálu,ale i když pojedu na nákup k lídlu tak mě to mužou ukrást.Našel jsem na to falešnou kritku,a vypadá to jako obyč.rádio to není špatnej nápad.

http://www.astoncb.cz/a1133-kryt-na-2-din-radio

Sice to vypadá nápadně ale vetmě to nikdo nepozná.

Editováno: , autor: Romejn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To joo,ale znáš to,ted zrovna si chci pustit jednu písničku tak musím zastavit otevřít kufr a vložit do zásobníku cedo, ajedem dál.Kdyby aspon tam šli jiné mapy třeba IGO 8 a podobně tak by to nemělo chybu,ale bohužel.Já se pořád rozmejšlím jestli jít do DX nebo ne,já nevím. :help:

No pak jedině alternativa.Dokoupit káblík a pomoci něj připojit MP3.MP4 nebo flashku a nemusíš nikde zastavovat a řešíš vše z kabiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem sehnal DX,tak ted jen přehodit,mám tam rhapsody tohle rádiko má jiné připojení,to vyřeší asi propojka na iso konektory.Mám DX typ B a ktomu potřebuji TMC box na propojení kde se dá ten box sehnat a co stojí.?Asi stejnak to nechám aby mě to nekdo přehodil a zprovoznil mám tam origoš zesák tak aby to dobře chodilo. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to opravdu nevím protože netuším kterej je pin č5.Schema zapojení je na každém Dx ale není to očislovane,takže jsem uplně mimo.Ale asi to nějak tak bude protože to před odpojení u prodejce fungovalo normálně.

Co nemám zapojené podle schema je TEL.MUTE K-BUS GALA

Editováno: , autor: Romejn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...