Přejít na obsah

trhanie motora 1.9Tdi


funess

Doporučené příspěvky

vidim ze vsetci viete poradit :) Tak trochu to poopravim. deje sa to presne medzi 1000 a 1100 ot. ymenil som palivovi filter a a do nadrze som nalial REDEX na cistenie trisiek. mam pocit ze sa to zlepsuje. no skusim tam este pri kazdom tankovani naliat a uvidime. potam info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A preco vlastne jazdis skoro na volnobehu? Sa potom cuduj ze to cuka. Lebo sa zrejme pohybujes v oblasti kde ti do toho zacina zasahovat RJ aby nedoslo k skapaniu motora. ako som pominal je to 2 a 3 rychlost takze sa to deje v meste pri rozjazdoch. nie ze jazdim na volno behoch. Ale aj tak je to rada. mam problem z budikmi. dobre pojdu uz do opravy a uvidime ci to nieco moze zmenit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidim,ze mame stejny problem,me to dela take i privyssich otackach,vice za studena a mene za tepla,pokud ten plynovy pedal neseslapnu poradne,tak to skube,kdyz mirne akceleruji a take jsem z toho na vetvi,minuly tyden jsem byl na diagnostice a nic mi tam nenasli,tak si myslim,ze jsou asi pricpane trisky.I kdyz prvne po ranu startuji,tak mi to toci trosicku dele,nez to chytne a pak se pekne zakouri z vyfuku.

Pristi tyden jedu na vymenu rozvodu,vcera jsem koupil i cidlo teploty vody,tak si ho necham take vymenit a hned jim tam reknu,at se podivaji i na ty trisky a pak dam vedet.

Tak preji hodne stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 8 let později...
  • o 1 rok později...

Nazdar chalani

mam vw sharan 1.9 96kw

nema výkon a trha

do nedávna aj dost dymil

oi vymene vačky turba hydrostelov a rozvody

uz nedymí ale ten výkon tam vobec nieje

spotreba okolo 12litrov

pri zohriatom motore je spotreba 1.2-1.4

tot asi nebude v poriadku co?

uz neviem co mam menit

skuste mi poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
No dnes som si to skusil nasimulovat a nie je to az take drasticky nizke. To je len taka mylna predstava. Tak isto ho rozbieham pomaly. A na 4 to je cca 40 km/h rychlost v tych otackach a ide.
Takze testovat,kabel vag,vaha.
To jazdíš na 4 40????????

Odoslané z SM-N975F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...