Přejít na obsah

Špatná funkce brzd - 1.9D "krátká"


Rubas

Doporučené příspěvky

Nejprve mi začlo pískat levé kolo, pak i pravé. Pouze při jízdě, při zatáčení a při brždění to přestalo. Snažil jsem se to odstranit. Vyměnil jsem kapalinu, odvzdušnil, vyčistil pístky s třmeny. Levá strana je teď v pohodě, ale pravá stále přibržďuje a auto při razantním sešlápnutím táhne do leva, při jízdě bez brzdění zase táhne do prava. Systém jsme odvzdušnili, ale pravý straně se nechce moc vracet zpátky. Mám strach, aby to nebylo v brzdovým válci. Budu moc vděčný za každou radu. Díky Všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Nejprve mi začlo pískat levé kolo, pak i pravé. Pouze při jízdě, při zatáčení a při brždění to přestalo. Snažil jsem se to odstranit. Vyměnil jsem kapalinu, odvzdušnil, vyčistil pístky s třmeny. Levá strana je teď v pohodě, ale pravá stále přibržďuje a auto při razantním sešlápnutím táhne do leva, při jízdě bez brzdění zase táhne do prava. Systém jsme odvzdušnili, ale pravý straně se nechce moc vracet zpátky. Mám strach, aby to nebylo v brzdovým válci. Budu moc vděčný za každou radu. Díky Všem.

Pokud nemáš ABS tak bych odšrouboval trubky a profoukl a dal nové hadice. Neláme se ti hadice někde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...