Přejít na obsah

Nedaju sa otvorit dvere


delsy

Doporučené příspěvky

Prosim Vas viete mi poradit co mi mohllo odist na aute ak sa nedaju otvorit vodicove dvere ani zvonku ani zvnutra? Na aute je centralne zamykanie, nie dialkove a klucom sa da normalne zamknut odomknut, ten cuplicek - jazycek beha hore dole pri zamykani a odomykani ale dvere sa nedaju otvorit. Vsetky dverre reagovali a dali sa otvarat l, zamykat atd, en tie vodicove nie.

Odisiel motorcek alebo zamok vo dverach alebo kde je chyba? Pripadne co bude stat ta vec, ktora sa pokazila, odisla? Bolo mi povedane zevraj zamok vo vnutri dveri za 5000 Sk, pisem este v starych korunach, tak by som sa chcela este uistit, ci nemal niekto podobny problem. Ak ak mal niekto ten isty problem napisete mi pod akym nazvom mam hladat na internete tu vec, ktoru bude treba vymenit, opravit? :)

Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a nemozes mat iba vyskocene/pretrhnute lanko?

aky mas rocnik?

ak odisiel zamok tak hladaj zamok s centralom.

ja neviem ci lanko, ale dam aj taky navrh, kto sa na to bude pozerat :).... ja sa nevyznam, preto som pisala tu ci niekto nezazil to iste... rocnik 2000, fabia....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...