Přejít na obsah

osvětlení SPZ


sr5

Doporučené příspěvky

Viktor: to se stalo mne, ale neni tak hrozny sundat ten plast a dat ho zpatky, takze pohoda :palec2: jen jsme to delali dva, sam bych to asi nenasadil

No chce to trošku grifu a pak to nasadíš i v jednom (zvlášť když není další pár rukou poblíž) jen to nechce zapomenout protáhnout to madélko na zabouchnutí, to pak nas... to dělat znova.

Osobně bych se také přikláněl v přechodovém odporu směrem ke kostřícímu bodu, ale chce to vzít do ruky měřák a měřit.

Jinak co se týče těch popálených krytek, tak to nevím. Osobně už je tam mám min. šest let a zatím v poho. Horší to je se šroubky, ty reznou jako sviňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono záleží co tam máš za žárovky, celoskla se dělají 5W a 3W, osobně bych doporučoval 3W, svítí o malinko míň ale o dost míň hřejí.

Tak teď jsem nahlédl do manuálu, a origo tam mají být W5W, takže tyhle... S těma W3W je to dobrý nápad, kdysi jsem pro tyhle účely koupil LED a někde zašantročil :) , takže jestli je nenajdu nebo budou svítit málo, půjdou tam W3W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...