Přejít na obsah

!!!PROBLEM!!! Zadne brzdy Fabia 1.2 47 kW


martin.s

Doporučené příspěvky

Mam fabiu 1.2 47kW (bubnove brzdy vzadu), ked idem okolo 120 - 130 kmh a prudsie zabrzdim zadne kolesa zostanu zablokovane aj ked pustim brzdovy pedal a potom musim asi tak 10 minut trhat s rucnou brzdou aby to povolilo. (pravy zadny bubon je stale horuci, takze oblozenie stale sucha o bubon).Nikto v servise mi nevie povedat co by to mohlo byt a uz to rozoberali asi 10000000 krat.. Nenapada vas nieco?? Dakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vymen brzdove valeceky a vsetky spruziny na obidvoch stranach a mas po probleme !!!!!!!!!!!!!!!! ak mas scuchane celuste tak aj tie!

Pokud budeš nakupovat, Tak si kup díli na FELICII! Pružiny a všechno je stejný, jen tě to vyjde levnějc. Já na svojí fabču kupoval všechny pružiny a ušetřil sem 200kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při ABS by ti kola blokovali nebo svítila kontrolka na palubce. Na poruch ABS sou vyvěšený témata. Tady je téma, kde najdeš pojistku ABS. Jinak pak VAG a někoho, kdo s ním umí. Mě se osvědšil Škoda servis FROMMER v Olomouci.

Pak ješe brzdová pumpa + posilovač, ale to by naopak nebrzdilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...