Přejít na obsah

Zpojenie aktiv. Subiku


Mishak

Doporučené příspěvky

Nazdar vospolok.

Potrebujem poradit ohladne dvoch veci... 1 je odkial natiahnut + na napajanie subiku, je mi jasne ze audiofilovia budu trvat na samostatnom napajacom kabli s prierezom 1 cm2 priamo od baterky... aktiv. subik ma cistych 100W sinus tak ma napadlo ci by som si to nemohol zjednodusit a natihanut niekde spod pristrojovky porp. priamo cez poistku aby to bolo elegantnejsie riesenie ako samostatna externa poistka. Octavku mam kratko tak sa vobec nevyznam kde zohnat ten + pol alebo ci bude predsa len najlepsie tahat to od baterky... a ak od baterky je ten plastovy bazmek v ktorom sa to da relativne jednoducho napojit ale otazka daju sa samostatne zohnat aj tie pliesky na to napojenie...?

pod otazka: 100 W SINUS kde zohnat lacny napajaci kabel.... a kde v octavke v kufri najst dobry ukostrovaci bod?

2 otazka ako sa dostat cez kopu platu k cinch vystupu autoradia...??? nechcem vyberat autoradio teda nemam vytahovaky, budem volit jednoduchsiu cetu ale ktora to je... a kade tahat signal kabel.. stredom alebo bokom... kade je to jednoduchsie....?

Vdaka za kazdu radu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, já osobně když jsem si nechal v každém autě zapojovat zesilovač tak kvalitní kabely přímo od baterky přes jistič nebo pojistku kvalitní cinch a tahal mě to bracha středem auta.Vím že kluci to dělají levým prahem.Když projdeš témata tak tady někde byl i popis a dokonce se mě zdá že i foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napajanie priamo z baterky. Ja osobne to mam na svorke baterky,je tam este dalsi srob M6, takze som to riesil kabelovym ockom. Tie pliesky na pripojenie su plechove poistky,daju sa zohnat,len ci mas volnu linku v tom plaste. Zrejme hej,ked to chces tade potiahnut.

Vedenie kablov. Si myslim ze krajom to zaberie menej namahy.

Definuj kvalitny kostriaci bod? Vsetky originalne z vyroby su snad kvalitne. najdes ich hned za sedackami na boku pod kobercovymi bocnicami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...