Přejít na obsah

Olej do 1.2HTP


Kokeš

Doporučené příspěvky

Při koupi mi v autosalonu řekli a bylo to i na papírovým štítku v motoru, že je tam Shell Helix 5W40. Při první garančce se mě ptali co tam chci za olej a doporučili zůstat u toho původního.

A kde v motoru jsi mel ten papirovy stitek s typem oleje? Nasel jsem jen nalepku "Doporucujeme oleje Shell" nad chladicem pobliz zamku kapoty.

Pidil jsem se i na infolince v MB pres e-mail, sdelili mne, ze to nejde zjistit i kdyz jsem jim zaslal vsechny udaje vcetne VIN.

A co vy ostani co jste tvrdili, ze vite z vyroby, jaky olej tam mate. Jak jste tuto informaci ziskali? Poradte jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Mě by konkrétně zajímalo, jak všichni víte, co jste tam měli z fabriky. To jste to měli v servisní knížce? Já jsem volal až do bolky, abych to zjistil, tam si mě předávali, jak horký brambor, ale konkrétní odpověď jsem nedostal. Prý se to zjistit nedá.

Tak jsem zkusil zavolat primo na ustrednu MB, uvodem jsem odmitl jejich infolinku, ta je dle mych nedobrych zkusenosti po odborne strance na dve veci (drive jsem se tam take pidil naprosto neuspesne po oleji). Chtel jsem prepojit na motorarnu, spojovatelka to odmitla, prepojila me na oddeleni pece o zakaznika - prvni zenska nic kloudneho, prepojeni na dalsi a zase nic konkretniho. Nebyly mne schopne rici ani ktery z tech Shellu pouzivaji. Takze jsem dopadl uplne stejne.

Doposud se vsichni ohaneli provozni priruckou VW normami 50X.XX a nikdo nechce slyset na teorii stale stejneho oleje.

Editováno: , autor: MirekM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Mě by konkrétně zajímalo, jak všichni víte, co jste tam měli z fabriky. To jste to měli v servisní knížce? Já jsem volal až do bolky, abych to zjistil, tam si mě předávali, jak horký brambor, ale konkrétní odpověď jsem nedostal. Prý se to zjistit nedá.

Tak jsem zkusil zavolat primo na ustrednu MB, uvodem jsem odmitl jejich infolinku, ta je dle mych nedobrych zkusenosti po odborne strance na dve veci (drive jsem se tam take pidil naprosto neuspesne po oleji). Chtel jsem prepojit na motorarnu, spojovatelka to odmitla, prepojila me na oddeleni pece o zakaznika - prvni zenska nic kloudneho, prepojeni na dalsi a zase nic konkretniho. Nebyly mne schopne rici ani ktery z tech Shellu pouzivaji. Takze jsem dopadl uplne stejne.

Doposud se vsichni ohaneli provozni priruckou VW normami 50X.XX a nikdo nechce slyset na teorii stale stejneho oleje.

Mám stejnou zkušenost, ani já jsem se to nedozvěděl. I mě zaráží, jak někteří s jistotou tvrdí, že ví co měli z výroby v autě za olej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
:D Ahoj§Mam fabiu combi 1,2HTP 47kw r.v.2003.mam najazdene 58 000km a používam olej SHELL helix ultra(plna syntetika)5W40.Som s nim spokojny.Od vyroby tam bol olej SHELL helix plus 5W40 ale dalej som daval len ten ultra.Co sa tyka znacky,tak si myslim ze je to jedno(hlavne aby bol olej kvalitny).Dolezite je aby boli dodrzany hodnoty od vyrobcu.To bol moj nazor. :huh:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že to asi nebude moc o značce,ale jak jsem tady četl tak o normách....

Osobně sem doporučoval shell helix ultra 5W-40,ale nyní přewcházím na ELF Evolution SXR 5W-30 má šníženou HTHS viskozitu tzn.nižší "odpor v motoru" oproti např XW-40-50....čím vyšší 2hý index v označení oleje tím je možné vyšší tepelné zatížení xW-50 se používá pro vysokootáčkové turbo-benzíny...jinak na Shell ultra jsem slyšel že je to kraklá minerálka... :unsure:

Jako PAO olej je mj.Elf evo.SXR...proto ho taky mám a liqui molly...ty moc neznám...tak doufám že sem trochu poradil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nyní přewcházím na ELF Evolution SXR 5W-30 má šníženou HTHS viskozitu tzn.nižší "odpor v motoru" oproti např XW-40-50....

tak na to bych si dal zrovna majzla - nepíšeš, co máš za auto, ale pokud výrobce motoru uvolnil olej s ACEA A1/B1 nebo ACEA A5/B5, tak proč ne?

Tím tě nechci strašit, jenom nechci, aby sis zadřel motor !!!

Pozn: U Škody-auto normu ACEA kopíruje příslušná VW norma.

Editováno: , autor: marvin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nám do servisu přijel borec,co si koupil nákej olej v americe,bylo na něm najetý 25000 byl jak novej.Musím zjistit to jmeno

ale pozor na jednu vec, v europe sa predavali za dobre peniaze amercike oleje CASTROL a treba povedat ze oleje pre ameriku su inak robene.Pretoze tie ich 8 valcove kravy nie su tolko namahane a motory jazdia pri nizsich otackach.Ked to das do HTP ktore musis tocit tak nemusi uplne dokonalo mazat.....a ked je olej cisti neznamena ze je dobry......skor naopak.Nerozpusta usadeniny v motore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jsem laik co se olejů týče, tak se ptám co říkáte na:

TEXACO HAVOLINE SYNTHETIC - 5 litrů (5W/40)

Označení: 4110

Výrobce: Texaco

Plně syntetický, víceúčelový motorový olej nejvyšší kvality vhodný pro nejvýkonnější zážehové a vznětové motory osobních automobilů (i s katalyzátory a turbodmychadly). Spoří palivo, prodlužuje životnost motoru.API SJ/CF,ACEA A3-98/B3-98,VW 502.00/ 505.00,ŠKODA, PORSCHE,

MB 229.1,BMW longlife -98

Obsah balení: 5 litrů

Cena koncová (bez DPH): 941.18 Kč

Cena (s DPH - 19%): 1120.00 Kč

Je to doporučení od jednoho známého a cena by byla něco kolem 930.-Kč/5l. Dále jsem slyšel, že např Castrol a jiné jemu podobné značky používají při výrobě až 20% recyklátu(tj. že z 20% dávají do nového starý vyjetý olej) nevíte někdo co je na tom pravdy... a ještě, že mezi nejkvalitnější oleje patří ty které výrábí PARAMO(recykláty při výrobě nepoužívá...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... nyní přewcházím na ELF Evolution SXR 5W-30 má šníženou HTHS viskozitu tzn.nižší "odpor v motoru" oproti např XW-40-50....

tak na to bych si dal zrovna majzla - nepíšeš, co máš za auto, ale pokud výrobce motoru uvolnil olej s ACEA A1/B1 nebo ACEA A5/B5, tak proč ne?

Tím tě nechci strašit, jenom nechci, aby sis zadřel motor !!!

Pozn: U Škody-auto normu ACEA kopíruje příslušná VW norma.

taky nechci aby si tady někdo zadřel motor -_- ale když škoda doporučuje 0W-30 pro prodloužený interval tuším QG1-2 tak olejem 5W-30 pro běžný interval 15tk QG0 nic neskazím ne?Myslím že ba naopak :D ale pozor pro 1.8T a 2.0TFSI se požívá 0W-40 aby se nesnížila mazací vrstva oleje na extrémě zahřátých místěch což myslím že o TDI a obyč.nepřeplňovaných benzínových motorů nehrozí............joooooooooooo....oleje...nekonečné téma a ten nejlepší neexistuje :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám 0W30, páč mám prodlouženej proměnnej servisní interval, vždycky koupím olej, aby splňoval specifikaci VW a není co zkazit. Tak půlroku před odhadovanou výměnou sleduju akce na www.oleje.cz a když je v akci tak nakoupím a pak nechám v servisu vyměnit.

Zkus www.oleje-eshop.cz mají tam dobré ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosím Vás je tu někdo kdo si mění olej v motoru 1,2 12v HTP SÁM ? Potřeboval bych vědět jestli lze servisní interval vymazat svépomocí jak je uvedeno v příručce od auta, nebo to jde jenom přes VAG. Rozhodl jsem se totiž ,že bych si olej měnil sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím Vás je tu někdo kdo si mění olej v motoru 1,2 12v HTP SÁM ? Potřeboval bych vědět jestli lze servisní interval vymazat svépomocí jak je uvedeno v příručce od auta, nebo to jde jenom přes VAG. Rozhodl jsem se totiž ,že bych si olej měnil sám.

máš to v návodu, jak vymazat interval, pokud nemáš budíky s maxíkem a prodlouženým intervalem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi to ked citam toto vlakno sa nespytat.

Doteraz mi neni jasne jedno.

Mam motor 1.2HTP, a raz mi v jednom servise dali 3litre potom v inom 3.5.

Tak neviem ci pol litra navyse pomoze dacomu.Je mi jasne,ze sa musim drzat podla risky aby nebolo malo ci moc.

V techniskych udajoch o aute pisu 3 litre.ja fakt neviem.

No aby som prispel do statistiky:

Od vyroby som tam mal Castrol 5W-30,

potom sa vraj prislo na to,ze to neni asi dobry olej,ze je to moc riedke ci co,tak o rok neskvor mi tam liali Castrol 5W-40.

No vizera to,ze trend ide k 10W-40.To je na porazku,ked ani sam vyrobca nevie co by malo ist do motora,ale asi to nebude take striktne ked to tak citam.Jeden 5w-40 iny 5w-50....

a zabudol som r.v 11/03

Dal som si kupit 4 litre toho 5w40 TXT,ale skoda ten 4liter nacinat ak netreba,no nie?

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neda mi to ked citam toto vlakno sa nespytat.

Doteraz mi neni jasne jedno.

Mam motor 1.2HTP, a raz mi v jednom servise dali 3litre potom v inom 3.5.

Tak neviem ci pol litra navyse pomoze dacomu.Je mi jasne,ze sa musim drzat podla risky aby nebolo malo ci moc.

V techniskych udajoch o aute pisu 3 litre.ja fakt neviem.

No aby som prispel do statistiky:

Od vyroby som tam mal Castrol 5W-30,

potom sa vraj prislo na to,ze to neni asi dobry olej,ze je to moc riedke ci co,tak o rok neskvor mi tam liali Castrol 5W-40.

No vizera to,ze trend ide k 10W-40.To je na porazku,ked ani sam vyrobca nevie co by malo ist do motora,ale asi to nebude take striktne ked to tak citam.Jeden 5w-40 iny 5w-50....

a zabudol som r.v 11/03

Dal som si kupit 4 litre toho 5w40 TXT,ale skoda ten 4liter nacinat ak netreba,no nie?

Tak ten 4tej určitě nenačínej do 1.2HTP/40kw dáš tak2,5-2,6lit. a do 1.2/47kw 2,8-3lit.To že Ti v servisu učtujou 3,5lit je bohužel dost častá praxe holt každej zaplacenej pulitřík dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...