Přejít na obsah

Fabia


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...

chlapy budu opravovat karoserii na svem kombiku a chci  to pak misto lakovani prelepit karbonem poradite ,kde koupit folii? na aukru jsou prej shity co nevydrzi ani rok,ale zase nasel sem shopy,kde stoji metr folie tak neskutecne prachy,ze je lepsi si to nechat udleat od firmy nacenena cela fabie v karbonu byla za 18 tis teda kecam bez strechy a kapoty to nechci investovat chci prelepit jen zadni naraznik a misty sloupky dvere a kufr a rad bych to nejak vymyslel at to ma hlavu a patu at to neni jak zalatane kalhoty jestli rozumite. jinak barva auta je stribrna,takze bych rad k tomu vybral aj vhodnou barvu at to  je pekny

Editováno: , autor: ondikTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

prosím mám prosbu máte někdo vyzkoušeno žárovky 100 W H7 ve fábii ll , ROOMSTER , oktávce , atd. hlavně co má čočku v přední parabole , o H4 100 w mi nejde v klasickým světle . Jedná se mi co na to říká vedení , relátka ,počítač a hlavně čočka zdali praská teplem nebo je to v pohodě ? . Já na feldě mám H4 100 W  a bylo to v pohodě 8 let , ale vedli k tomu silnější kabely a neřval na mne počítač , že tam mám jinou žárovku , nebyla tam čočka . Proto se ptám zdali to má někdo vyzkoušený na trenikáčích , nebo tuning .  ATD  NA  PARABOLE  S  ČOČKOU  : 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...