Přejít na obsah

Autobusy a náklaďáky ŠKODA


amogh

Doporučené příspěvky

kéž by někdy :-)

jinak když koukám na ty traktory, doufám, že jsi navštívil zemědělské muzeum na letné je tam několik desítek elitních kousků a nejen na naftu :-)

no téma jsem si řekl, že by to opravdu chtelo vždyt "velkejch" škodovek jezdilo mraky a docela na ně tady zapomínáme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda že fotky těch trambusů Š-706 MT, MTS, MTSP taháž z netu a nemáš nejaký svoje. Ta modrá sklopka MTSP 27 je profláklá jak sviň, Pak klasika Pivovarskej valník Š 706 RTD se sníženým rámem, Souprava MTS 24 (bez předku) od sběratele z německa a pak tahač návěsů RTTN s jednonápravovým návěsem z n.p. BSS s triplexama.

Hoď autorský fotky.

Mrkni se sem na řadu RT , sem na řadu MT a znova MT.

A nějaký fotky U prvních 2 odkazů sou fotky pod textem.

A nějaký moje bejvalý autí.

post-5139-1258558533_thumb.jpg

post-5139-1258558566_thumb.jpg

post-5139-1258558596_thumb.jpg

post-5139-1258558612_thumb.jpg

post-5139-1258558639_thumb.jpg

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co je spatnyho na fotkach z netu, jsme na foru, nedelam s nima zadny obchody? ja zadny svoje nemam, jsem spatnej fotograf :-(

jinak odkazy od tebe super, ty jo kdyz koukam na ten interier tak nechapu jak s tim mohl kdysi muj deda jezdit do anglie, svedska apod :-)

ale vlastne byl jsem loni na bazantovi, takze par svejch i vlastne mam - tot ale vse :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...