Přejít na obsah

Autobusy a náklaďáky ŠKODA


amogh

Doporučené příspěvky

Ale v sobotu jsem frčel po I/35 směr Hradec - Praha a mezi Litomyšlí a Vysokým Mýtem je dědinka jménem Hrušová - a hned u silnice jsem tam zblejsknull u jinak zavřené dílny stát krásně na švestkově modro stříknutou Karosu sedmičkové řady a za ní ještě jednu - bohužel, bylo to na straně spolujezdce a 50m přede mnou uprostřed obce před obchodem s nějakými armádními přebytky se Pomáhalo a Chránilo (to tam je téměř na denním pořádku), tak jsem si radši hleděl provozu a moc se nerozhlížel, takže detaily mi unikly. Ale pravděpodobně se tam někdo opravami těchto strojů zabývá.

No a po příjezdu do Staré Boleslavi jsem si na místním autobusáku mohl omrknout několik kloubáků řady 938 ve společnosti krátkého "delfínka" Irisbus a dalšího s emblémem "CS" nebo "CD" (viděl a přečetl jsem to dobře?) na čumáku - SOR to nebyl, ten má jiné logo. Zase - jen jsem projel okolo, na fotky nebo velké rozhlížení nebyla příležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ekkar - kloubáka řady 938? tak to nevim co myslíš, kloubáky 9tkové řady jsou buď 941 (městskej), 943 (linkáč) nebo 961 (městskej) u 96x už se linkáč nedělal, vzhledem k tomu že to bylo ve starý boleslavi tak 941 škrtám,

943 čsad střední čechy mají,

http://www.autobusy.org/foto/foto/2934.jpg

961 taky

http://www.autobusy.org/foto/foto/609.jpg

a pak mají ještě několik starejch 744 s čumákem a prdelí z řady 9 generálkovaný ve zlineru

http://www.autobusy.org/foto/foto/2882.jpg

CS, CD???? nemyslíš ležatý S a tudíž polskýho Solarise?

http://www.citybus.cz/fotodatabaze/upload/Praha/Solaris_1544_01.jpg

@luda

treba nekdo udela repliku jako RTO :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@amogh: ano, ten Solaris sedí - tomu jsem viděl jen čumák a u nás na Východě Čech je to neznámý zjev. A naopak tou 938 na řiti kloubáku jsem si dosti jistej, protože vyjížděl z autobusáku pomalu kolem mne když vyjížděl směrem k R10 a dál na Prahu (dával jsem mu přednost) a na tom zadku jsem ty číslice dost zřetelně viděl. Bohužel, seděl jsem za volantem a sáhnout do tašky v kufru po foťáku nebyl čas. Ale jestli si vzpomenu příští měsíc, zkusím to tam trochu pofotit. U nás jezdily kloubáky jen 744, ale co je ČSAD pod Jihlavou, postupně šly pryč a jezdí tady jen "sólo" Mercedesy minimálně 2 typů - nezkoumal jsem je, liší se výškou.

Zato si ale pamatuju, jak jsem jako študent brigádující na poště potkal někdy v listopadu koncem 80.let jeden z prototypů 744 v serpentinách nad Kerharticemi u Ústí nad Orlicí (směr Hrádek - Svatý Jiří - Choceň) - zašprajcovanej ve vracečce, zlomenej jak vzduchovka, čelo do kopce, "břicho" na hraně cesty, prdel s motorem nad srázem a nemohl ani tam, ani zpátky - bylo "posmrknuto", on ještě tenkrát neměl blokování točny nebo jak se tomu říká, prostě zařízení proti "zlomení se" v zatáčce - hnané "céčko" ho postrčilo, "béčko" podklouzlo, kloub se ohnul a už to viselo... Bohužel byla tma a foťáky tenkrát nikdo trvale u sebe nevozil... Na cestáře s posypem jsme čekali skoro hodinu - než ho zahákli lanem, stáhli mu zadek zpátky do silnice a podhozením pár lopat škváry pod kola umožnili ten krpál alias "hrádovák" vyjet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čeče leda, že by to byla aktivita řidiče a hrál si s čísílkama, což není nic neobvyklýho :-) nejen že se žádná 938 nikdy nevyráběla, ale ještě číslice 3 na druhém místě znamená vždy autobus standardní délky

jihlava, to je ICOM, takze skoro samý intoura :-) moje bývala domovina sokolov je mají taky

já si s kloubákama taky podobne uzival když jsem jezdil na průmku denně sokolov-vary, bud ikarusem a pozdeji jedinou 744 co vary měli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže ten kloubák "fake-938" to neměl na pásku (obtisku?), ale reliéfní číslice nalepené (našroubované?) navrch na plech zadního čela. Nevím, i když bydlím kousek od Mýta, o systém označování řad/typů jsem se nikdy nezajímal.

Ale o čadících Ikarusech vulgo "čabajkách" mi radši nemluv - samozřejmě že tady u nás jezdily taky, a dojet čabajku například v kopci mezi Českou Třebovou a Litomyšlí na II/358 bylo na zastavení a na cigáro - zhruba tak dlouho čabajce našlapané ve špičce k prasknutí trvalo, nez se vyškrábala na vršek nad Zhoří - a i s tím vyšlukovaným hřebíkem do rakve to bylo zdravější než se plazit za ní a čuchat ten smrad plus saze - nevím, jak měli seřízené vstřikovače, ale do toho kopce to vždycky jelo jak plazící se kamna naložený plastovým odpadem - dýmu jak když se rozjíždí lokomotiva. A na fichtlu jsem ji tenkrát do toho kopce nebyl schopný předjet - nebylo místo na rozjetí se... Přitom když jsme jezdívali do Budapešti nebo do Miškolce, případně k Balatonu, tak tam Uhříci s čabajkama lítali jako hasačerti - plnej neplnej, vždycky vystřelil ze zastávky jako by jim hořela prdel. A bez dýmový clony, která bývala tak charakteristická pro ikarusy u nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neva i to jde prelepit :-)

tady třeba zajímavost, na boku C955 (jestli dobře čtu), při tom ten bus je překopaná LC936, zadní dveře má zaslepený a naopak má dodělaný dveře doprostřed

nojo Ikar není delanej na český kopce :-)

post-2-0-01036900-1296654145_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojenskej autobus teda spíš přepravnik :)

ty voe to vubec neznam :-) to je zajimavy :-)

Autobus ne klucí. Štábní velitelský vozidlo. Prostě komu nestačila ventra (šarží) měl tohle. To bylo tuším od stupně velení brigády - pluku. Velitelé praporu - útvarů měli PV3S ŠA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...