Přejít na obsah

Autobusy a náklaďáky ŠKODA


amogh

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

ta Kuklovo je ŠD11.2040T :-) ale chápu že se to nedá moc poznat

jediný co se dá dobře odlišit je 2040 od 2040T, pče "T" nemá stropní ventilace

ale ŠL11.1307 Tourist od ŠD11.2040T je už trochu oříšek, dá se to třeba poznat podle poziček ale ty už můžou bejt stokrát sundaný nebo naopak stejně tak ŠL11.1311 Tourist ty sice měli nízký sedačky ale vesměs všechno je stejně dávno překopaný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavně mě tam naháněl nějakej důchodce co šel kolem a že na mě zavolá cajty. A to sem byl ve firemním. S ním se nedalo vůbec fotit.

Máš takového prda poslat do prdele - případně ho i tamtéž nakopnout, ať si volá koho chce. Mně podobný asi tak 70letý prudič chtěl před pár lety zabránit dokonce fyzickým zabráněním ve výhledu ve focení parní lokomotivy u perónu na nádraží - prostě se mi postavil "do rány" a nechtěl uhnout, že na nádraží se fotit nesmí. Což sice bývala pravda před 30 lety, když on nejspíš i na tom nádraží "nádražákoval", jenže jaxi-taxi mu nedošlo, že doba je jiná a jinde - a pokud člověk nefotografuje vysloveně vojenský transport, může si i na nádraží víceméně fotit co chce. A když jsem ho chtěl obejít, on snažil mne odstrčit a můj digitál přitom v zápalu strkání "cvaknul", neváhal chytit mne za bundu a dokonce se mi po něm sápal se slovy "Dej sem ten film, syčáku!" - no tak JI dostal. Přesnou, nesilomrdnou a neoddiskutovatelnou - prostě facku jako hrom. Naštěstí jsem se udržel a nedal mu pěstí - to by nemusel odejít po svejch. Začal ječet, že jsem ho napad a že mne dá k soudu, jenže za ním stála průvodčí z toho rychlíku, co jsem si ho chtěl vyfotit a na dědka spustila, co si to dovoluje, napadat na peróně cizí lidi a pak je ještě udávat k soudu - no prostě satórie puštěná ze řetězu. Dědek schlípnul jak spráskanej pes a zmizel jak smrad. Veřejný mínění je někdy nedocenitelný argument...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha - nejsem tu tak dlouho, abych věděl, že u Tebe "firemní hadry" = maskáče. Ale i tak ho lze poslat tam, kde záda ztrácejí své dobré jméno a klidně mu doporučit, ať si zavolá koho chce, třeba náčelníka lampárny. Případným přivolaným PaChům bys to focení lehce vysvětlil, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Ta samá námitka, jako od amogha - je to jen další zásilkovka, rozesílající pološmejd pod krytím zdánlivé exkluzivity - přesně jako takzvané vědecké knižní nakladatelství Readers Digest a jim podobní. Abych se zbavil jejich několika "zaručeně výherních" zásilek ročně (známá causa), musel jsem jim pohrozit žalobou a udáním na Úřad pro ochranu osobních údajů - několik předcházejících mírnějších odmítnutí nikdo nebral v potaz a dopisy slibující miliónovou výhru "pokud využiju výhodné nabídky a objednám si zboží XYZ" chodily jak na běžícím páse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...