Přejít na obsah

Autobusy a náklaďáky ŠKODA


amogh

Doporučené příspěvky

Donutil si mě jít pro knihu k ježíškovi.

Je to vývoj LIAZu respektive řady 706 od 706R + busy RO, jak český tak Brazílie a Argentina, pak Přes "trambusa", takže něco o RTO, Kloubákách RTO a s vývojem motorů tam je zmíněnej i 706 RTO-SAP11 a Š11 prototip č.3 tu má fotku jak je nabouranej Samo, že nějaká textová část.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

hehe, díky moc :-) tuhle knížku už mám

co se týče knížek mapujících mhd v určitém městě je snad nej co vyšla :-)

me ve finále jenom mrzí že podobné publikace se prakticky vždy věnují pouze MHD a můj zájem vždy směřoval především k linkáčům a zájezďákům, tam mám proste zatim smůlu

za takovýhle fotky bych platil zlatem, dálkáč, "vytuněnej" a ještě ze Sokolova :-) je bomba vidět po skoro 20ti letech fotku busu co jsem kdysi jako capart obdivoval :-)

http://www.sokolovskybus.estranky.cz/img/original/472/349568.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kousek od nás v Ostrově u Lanškrouna podniká jistý Arnold v bus-dopravě - ten měl minimálně 2 "zájezdové" Karosy (736?) v úpravě pro jízdy po Evropě - klimča, lednička, video, zatmavená skla (fólie?), vysoké sedačky na zvýšené podlaze, přídavný "kufr" na zadním čele, boky opatřené duhovým nástřikem - plynule přecházejících asi 6 barev jedna do druhé od předku až po záď. Už jsem ho s nimi dost dlouho neviděl jezdit, až pojedu zase kolem, zkusím se podívat, jestli mu nějaká ještě nestojí na dvoře. Samozřejmě foťák v pohotovosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...