Přejít na obsah

Hluk od zadních kol


Host Makyn20

Doporučené příspěvky

Ahoj, prosím poraďte mi když jedu tak někdy slyším od zadních kol jakoby takové hučení stále stejné intenzity ale je to asi na jenom nějakých silnicích. Myslíte že to můžou dělat zimní pneumatiky? Koupil jsem nově matador MP52 nebo je něco s ložiskama ale to je na zadních kolech asi nepravděpodobný co? Mám Fabii II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Vám pánové za rady. Byl jsem u známého mechanika a tak jsem se sním o tom bavil a prej to budou pneumatiky prej za ním těd jezdí každej kdo přezul že mu to divně hučí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkušenost ze zakrytýma ložiskama made-in slovakia?Dobrá, ale po koupi vyloupnout krytky a dát vazelínu.Zjistit jaký škoda používá ložiska a podle toho jednat. :palec2:

:smich::palec2: LOZISKA SU TAM fag Made in germany. lol:palec2::):p

TU MAS LINK NA LOZISKA: http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/6q05...ia-fabia-2.html :p:smich:

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hod auto na hever a zatoc kolem. Jestli mas chyceny loziska uslysis. :)

jo to jsem včera zkoušel ho zvednout a zatočit a je klid kolo nevydá ani zvůček. I hrkat sním a nic. Jde o to jesstli třeba nemůže hučet až když je zatížený? i když je fakt, že to kolo je trochu zatížený i když je zvedlí. asi to moc moc řeším

Editováno: , autor: Makyn20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš podle citu, jestli nemusíš ten zaběr přetláčet.Ale musíš zdělat kolo a točit jen za buben, chce to ale cvik.

Prochy-na tym odkazu se nezjistí kolik % prodají tych čínských :palec2: Já si myslím, že to dělají pneu, mně to dělá taky a nejhlučnejší je to na asfaltu co spravovali tím stříkáním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

S předníma kolama jde otáčet trochu tíž než se zadníma ale to je asi normální co? Ale není tam slyšet žádný chrčení nebo dření. Spíš sním jde trochu tíž otáčet než se zadníma. Obě přední kola jdou stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když točíš zadkem, točíš jen kolem, bubnem nebo kotoučem (podle provedení) a nábojem kola s ložiskem. Fertig, víc hmoty tam není. Zato když kroutíš předkem, je tam kolo, kotouč, poloosa, diferák, převodovka až po stromeček - a všecko jde v oleji a na zuby... Spočítej všecky ložiska a další odpory, který musíš překonat, než tím všeckem otočíš a budeš doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...