Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

komfortni jednotku potrebujes pokud chces dodelat vse original a tve auto nema potrebnou vybavu pro ovladani oken.u nekterych verzi (junior) neni ani kabelaz pro komfort.

pokud chces nejake neorigo reseni ktere jen nasadis na stavajici stahovacky a vyndas klicku tak zkus treba jablotron....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez komfortní elektroniky (komfortky) el. okna nerozchodíš. Dá se sehnat na vrakáči za 500 - 1000 Kč. K tomu ti ovšem budou chybět montážní desky dveří s motory, kabely a zámky, ovladače oken a plasty dveří, konektory s piny do elektroniky a sloupků dveří a ještě spousta práce a trpělivosti. A jako první se podívej, jestli nemáš hlavní řídící jednotku vozu s číslem 6Q2 937 049, která se dávala do Clasiků a nekomunikovala v plném režimu po CANu. Pokud ano, musel bys sehnat i ji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_li.ška

co to znamená jestli mám řídící jednotku vozu s číslem 6Q2 937 049 , když ji mám tzn. že to půjde nebo znamená to že tam musím dát jinou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš sehnat 6Q0... nebo 6Q1...

Aby elektroniky oken nebraly zbytečně proud po vypnutí klíčku, zhruba po čtvrt hodině se odpojí. Pokud je zaplý klíček zapalování, dostávají jednotky oken informaci o tomto stavu po CANu z hlavní ŘJ. Jednotka 6Q2... je očesaná, tuto informaci neposkytuje a proto po zmíněné době přestanou okna reagovat na povely ovladačů bez ohledu na to, zda je klíček zapnutý nebo ne. Jediná aktivace je možná vyjmutím příslušné pojistky okna, po krátké době se vybije kondenzátor elektroniky okna a po opětném zasunutí pojistky se ŘJ okna znovu nakalibruje a znova je funkční. Ovšem pouze onu zmíněnou čtvrthodinu a bez komfortu, tj. bez dojezdů, protože chybí komunikace mezi ŘJ vozu a komfortní ŘJ. I ovládání oken z vnějšku jde jen v nouzovém režimu po jednom vodiči CANu.

Myslím, že to jako stručný výklad stačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zadní jsem dělal.Foto jsem tu dával.Tak hledejte.

Jinak tu mám dvě kompletní zadní el.stahovačky vč.kabeláže co na nich je.Kopřivnice kdykoli,středa 26 jede kolega do Pha,může je vzít.Bude tam pouze dopoledne okolo 12.00.Když tak na cosby@centrum.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Orel měl s tou řídící jednotkou pravdu, ještě štěstí, že na to poukázal ten kdo by měl ŘJ 6Q2......by měl problém naštěstí mám 6Q1..... díky Orle teď už jenom sehnat příslušnou funkční konfortku a nějaké drobnosti a poběžím -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Orel měl s tou řídící jednotkou pravdu, ještě štěstí, že na to poukázal ten kdo by měl ŘJ 6Q2......by měl problém naštěstí mám 6Q1..... díky Orle teď už jenom sehnat příslušnou funkční konfortku a nějaké drobnosti a poběžím -_-

Go,Foreste,go :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...