Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

Všechna kabeláž hotová, až na to spínané napětí do ovladačů u řidiče přes pojistku 5A, má někdo ještě jinej tip odkud ho vzít kromě konektoru XS4/2, jak tu bylo zmiňováno ??? Konkrétně to potřebuju napojit na nějakou svorku 75x.

 

A34 - propojení s kladným pólem (75x), v kabelovém svazku za přístrojovou deskou

 

75x - vypínané plus za relé k odlehčení akumulátoru při startování (relé ovládané spínací
skřínkou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sehnal komplet celý přední dveře v elektrice, okna, zrcátka, světýlko, okno, no prostě vše, jenom sundáný z auta, oboje celkem za 2000tis., ještě mi to týpek dovezl až k baráku :-) takže to je 80€. Ale když prodam co mi zbyde, tak mam vesměs elektrický zrcátka a okna zadarmo. Je potřeba hledat ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak už mám skoro hotovou celou kabeláž pro zpětná zrcátka, ale zasekl jsem se na problému, že nemůžu sehnat svorkovnici T6x do slotu XP3 na centrální řídící jednotce. U nás jsem prolezl vrakáč, ale maj tu jen celý kabelový svazky na hromadě a tam kam jsem se dostal, to bylo jen z Fábiíí s manuálem, celá hromada je do sebe zamotaná a nemam šanci se prohrabat níž a to nemluvim o tom, že i kdyby se mi to povedlo, tak tam zůstane pěknej bordel, z čehož by asi taky nebyly úplně nadšený... :-/

 

Neměl by někdo možnost tu svorkovnici sehnat a poslat mi ji v obálce ? Za poštu a za svorkovnici zaplatim předem na účet,

začíná bejt ráno pěknej mráz a chtěl bych to dodělat než přijde zima :-( Ideálně, kdyby to bylo ustřižený i s fousama, abych

nemusel shánět piny, ale neni to podmínkou.

 

Díky, Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 3 roky později...

Ahoj chlapi. Dostal jsem pro dceru fabii 1 clasic rv 2005 vybavenou jen centrálem. Protože má shnilý přední dveře, koupil jsem nový. Ty jsou překrásný, kompletně vybaveny, ale jsou s elektrickým stahováním oken. Říkám si, že předělat je zpět na kličku je barbarství. Nebo nevím. Pročítal jsem všechna fóra, jak zapojit elektrická okna předních dveří.

 

Pan "strojvůdce" psal: "Pokud budeš dodělávat jen přední okna, tak do A sloupku vede jen + od pojistky, - a 2x CAN, ten chytíš někde poblíž BSG." U mě problém je, že nerozumím větě "2x CAN, ten chytíš někde poblíž BSG". 2x CAN jsou dva vodiče? Které? Dále věta: "někde poblíž BSG" - existuje nějaké přesně místo pro připojení s číslem na svorkovnici na BSG?

 

Mám tam komfortku (číslo zatím nevím) a BSG 6Q1 (což by mělo být fajn). Pochopil jsem, že komfortku na stahovačky nepotřebuju. Ten člověk, co mi prodal dveře, mi řekl, že mi dodá co chci a jakýkoli kabely. Ale vím já, jaký potřebuju? U své fábky jsem si všiml, že ze dveří vedou do A sloupku tři konektory, dodaný dveře mají konektory 4. Tak předpokládám, že ten 4. je právě to stahování oken? Mohu sehnat protikus k tomu to konektoru, ale kam mám přesně dráty (a jaký) zapojit pod palubovkou? Není někdo, kdo by mi tak nějak selsky řekl např.: zelený drát tam, modrý tam a jede to? :-) Nejsem elektrikář, jen strojař. Tak se bojím, že mi napíšete abych vrátil kličky do dveří :-) Díky za jakoukoli pomoc. Honza

Editováno: , autor: jackol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je těžký, tvé znalosti jsou příliš malé. Pokud tě to vážně zajímá, stáhni si Dílenkou příručku a studuj schéma zapojení. Přečti také všechna zdejší témata, které se toho týkají. CAN je datový okruh. Jenže je potřeba vědět, jaké máš dveřní jednotky, protože se se liší před FL (CAN-bus) a po FL (lin-bus).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Wittmann napsal:

Tohle je těžký, tvé znalosti jsou příliš malé. Pokud tě to vážně zajímá, stáhni si Dílenkou příručku a studuj schéma zapojení. Přečti také všechna zdejší témata, které se toho týkají. CAN je datový okruh. Jenže je potřeba vědět, jaké máš dveřní jednotky, protože se se liší před FL (CAN-bus) a po FL (lin-bus).

Téhle odpovědi jsem se právě bál :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...