Přejít na obsah

stahování oken dodělávky


li.ška

Doporučené příspěvky

Nemusel bych to mit jako origo z vyroby, ale bohuzel za rozumnou cenu se mi podarilo sehnat zatim jen tohle ... kdyby byl k dispozici ta sada, kde ne ni dojezd atd. tak ji klidne vemu a o to to bude pro me jednodussi... ale zatim ji nemuzu nikde sehnat :-(

No já jí budu dávat příští měsíc, tak se s tebou pak můžu podělit o zkušenosti.

Budes davat ten origos z vyroby?

Co mas za vybavu v aute, classic?

Ne, budu dávat tu sadu z příslušenství. Jinak mám clasic(BSG 6Q2 a bez komfortky) :(

Za kolik jsi ji koupil jestli to neni tajne? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hellmen: Pokud již máš výše zmíněné díly, tak to zapoj podle tohodle schématka a bude to šlapat. Myslím, že i bez komfortky, ale v tom případě bez dojezdů. Ale je tu ještě podmínka, že máš BSG 6Q1 nebo 6Q0. Pokud máš 6Q2, sežeň

si jinou a budeš to mít komplet. Pokud chceš zapojit i komfortku, mělo by stačit napájení a CAN a bylo by to ůplně komplet.

 okna_p.pdf

Jo a ještě vlastně záleží, jaký že to máš stahovačky. Pokud je na motorkách 6Q1 . . ., tak platí tohle schéma. Pokud tam je 6Y0 . . ., jsou to faceliftový a tam je to zase jinak a to nevím jak. :)

Komfortka by měla stačit takhle:

post-3479-1187346476_thumb.jpg

 

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kolik jsi ji koupil jestli to neni tajne? :-)
Cca 4000,-, ale ještě jí nemám. Až po vyplatě ;)

To je dobra cena, muzes mi dat odkaz nebo treba adresu kde to budes kupovat?

A ovladani se teda uklada normalne do rukojeti jako original jo?

Cena je pro mě lepší, než kdybych to chtěl udělat jako origo z výroby. Poněvadž bych musel vyměnit mrtě věcí.

Žádnej odkaz ti bohužel dát nemůžu, protože ho nemám.

Jinak ovládání je jako originál ve dveřích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za kolik jsi ji koupil jestli to neni tajne? :-)
Cca 4000,-, ale ještě jí nemám. Až po vyplatě ;)

To je dobra cena, muzes mi dat odkaz nebo treba adresu kde to budes kupovat?

A ovladani se teda uklada normalne do rukojeti jako original jo?

Cena je pro mě lepší, než kdybych to chtěl udělat jako origo z výroby. Poněvadž bych musel vyměnit mrtě věcí.

Žádnej odkaz ti bohužel dát nemůžu, protože ho nemám.

Jinak ovládání je jako originál ve dveřích

A nejakou adresu, telefonni cislo nebo aspon nazev te firmy ktera to prodava nemas?

Aspon nazev prece musis znat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mňa by si mal zohnať origo dverové moduly z faceliftu s LIN BUSom ktoré komfortku nepotrebujú a išlo by len o to natiahnuť

napájanie - svorka 30 cez poistky do dverí

spínané - svorka 15 do oboch dverí

jeden káblik z lavých dverí do pravých - LIN

hihi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mňa by si mal zohnať origo dverové moduly z faceliftu s LIN BUSom ktoré komfortku nepotrebujú a išlo by len o to natiahnuť

napájanie - svorka 30 cez poistky do dverí

spínané - svorka 15 do oboch dverí

jeden káblik z lavých dverí do pravých - LIN

hihi

Takze myslis ze je zbytecne brat stahovacky ktere jsou primo na tech plechach?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plechoch priamo su aj LINovské, len sú novšie a nemajú CAN takže ak kúpiš staršie dverové moduly, potrebuješ komfortku, ak novšie z faceliftu, stačia len kabeláže a schéma

Aha, takze ty novejsi poznam podle toho cisla co je vyse napsano jo?

ty novější se blbě sháněj, je jich málo, spíš seženeš ty starší, šel bych touto cestou a dodělal i centrál, dálku a u can dveřních jednotek můžeš mít i ovládání oken dálkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plechoch priamo su aj LINovské, len sú novšie a nemajú CAN takže ak kúpiš staršie dverové moduly, potrebuješ komfortku, ak novšie z faceliftu, stačia len kabeláže a schéma

Aha, takze ty novejsi poznam podle toho cisla co je vyse napsano jo?

ty novější se blbě sháněj, je jich málo, spíš seženeš ty starší, šel bych touto cestou a dodělal i centrál, dálku a u can dveřních jednotek můžeš mít i ovládání oken dálkou

No jo ale dalku uz mam udelanou a nechci to znovu predelavat, muzete mi doporucit nejlepsi cestu jak dodelat predni el. okna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plechoch priamo su aj LINovské, len sú novšie a nemajú CAN takže ak kúpiš staršie dverové moduly, potrebuješ komfortku, ak novšie z faceliftu, stačia len kabeláže a schéma

Aha, takze ty novejsi poznam podle toho cisla co je vyse napsano jo?

ty novější se blbě sháněj, je jich málo, spíš seženeš ty starší, šel bych touto cestou a dodělal i centrál, dálku a u can dveřních jednotek můžeš mít i ovládání oken dálkou

No jo ale dalku uz mam udelanou a nechci to znovu predelavat, muzete mi doporucit nejlepsi cestu jak dodelat predni el. okna?

no tak pokud máš už dálku (origo) tak tam máš i komfortku a nemusíš ji shánět, takže když koupíš to co jsi psal, že můžeš mít a doplníš to elektrikou ke sloupkům máš to vše a pak už jen podle schemat a výše uvedených odkazů na montáž ....

mě by jen zajímalo, jestli jsou motorky zadních oken taky lin busový, případně jaký tam dávají origo z výroby, když si je člověk objedná dodatečně, jestli tam dají lin bus nebo všechny čtyři postaru - can bus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na plechoch priamo su aj LINovské, len sú novšie a nemajú CAN takže ak kúpiš staršie dverové moduly, potrebuješ komfortku, ak novšie z faceliftu, stačia len kabeláže a schéma

Aha, takze ty novejsi poznam podle toho cisla co je vyse napsano jo?

ty novější se blbě sháněj, je jich málo, spíš seženeš ty starší, šel bych touto cestou a dodělal i centrál, dálku a u can dveřních jednotek můžeš mít i ovládání oken dálkou

No jo ale dalku uz mam udelanou a nechci to znovu predelavat, muzete mi doporucit nejlepsi cestu jak dodelat predni el. okna?

no tak pokud máš už dálku (origo) tak tam máš i komfortku a nemusíš ji shánět, takže když koupíš to co jsi psal, že můžeš mít a doplníš to elektrikou ke sloupkům máš to vše a pak už jen podle schemat a výše uvedených odkazů na montáž ....

mě by jen zajímalo, jestli jsou motorky zadních oken taky lin busový, případně jaký tam dávají origo z výroby, když si je člověk objedná dodatečně, jestli tam dají lin bus nebo všechny čtyři postaru - can bus

no, dalku mam dodelavanou a komfotortku uz jsem si sehnal... trapi me jak privezt kabely do tech sloupku ... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeste dlasi dotaz, jak jsem vyse psal tak budu muset dodelavat kabelaz ktera vede od ridici jednotky do sloupku a do niz se pak zapojuje kabelaz ktera je dverich.

Mam ted Fabii s motorem 1.2 a muzu mit kompletni kabelaz z 1.4. Vymotal bych z toho jen to co je potrebne pro el. stahovani oken a to rozvedl po aute. Bude to z te 1.4 pasovat, muze nastat nejaky problkem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeste dlasi dotaz, jak jsem vyse psal tak budu muset dodelavat kabelaz ktera vede od ridici jednotky do sloupku a do niz se pak zapojuje kabelaz ktera je dverich.

Mam ted Fabii s motorem 1.2 a muzu mit kompletni kabelaz z 1.4. Vymotal bych z toho jen to co je potrebne pro el. stahovani oken a to rozvedl po aute. Bude to z te 1.4 pasovat, muze nastat nejaky problkem?

pokud ta 1,4 bude předfaceliftem jako je tvoje tak by neměl být problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jeste dlasi dotaz, jak jsem vyse psal tak budu muset dodelavat kabelaz ktera vede od ridici jednotky do sloupku a do niz se pak zapojuje kabelaz ktera je dverich.

Mam ted Fabii s motorem 1.2 a muzu mit kompletni kabelaz z 1.4. Vymotal bych z toho jen to co je potrebne pro el. stahovani oken a to rozvedl po aute. Bude to z te 1.4 pasovat, muze nastat nejaky problkem?

pokud ta 1,4 bude předfaceliftem jako je tvoje tak by neměl být problém

Tak to by bylo good, v protahnuti uz by nemel byt problem ne? Spise me jeste napada jestli nemuze byt v problem v nejakych dratech ktere jeste vedou mimo hlavni svazek, jestli tam nebudou nejake draty ktere musi vezt nekde jinde nez do ridici jednotky :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...