Přejít na obsah

Výměna přední masky za novou po faceliftu


AlesioP

Doporučené příspěvky

Ahoj,

Mám tu menší problém z maskou ,při svižnější jízdě mi upadl resp. se ulomil horní díl chromové části se znakem.Moje otázka zní , mám koupit jen ten chrom za 1350 Kč ve škodovce nebo mi tu nekdo zprostředkuje celou novou masku mam 2004 takze taky nevim jak stím facem, vím že se ti tu probírá pořád dokola ,ale nějak nikde nevidím jestli tu ty masky ještě někdo prodává na aukru není ani jedna.Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

zdravím,chtěl bych reagovat na příspěvky v tomto tématu,jak se tam řeší ten chromovej rámeček pro přední mřížku nárazníku(strana 1)!!je tam dotaz,zda stačí koupit jen ten chrom.rámeček a jestli pasuje na verzi před faceliftem!petřík píše že stačí koupit jen rámeček že mřížky sou stejné a jen nacvaknout!takže já sem rámeček zakoupil,dnes sem s nárazníku vymontoval mřížku a chci rámeček na ní nacvaknout a ejhle!!!!absolutně nepasuje!!!rámeček na narázník jde nacvaknout ale mřížka do rámečku už nejde!je tam centimetrová odchylka!!dokonce se mi podařilo ulomit se tři pacičky takže už to ani nemužu vrátit :angry: takže bych chtěl toukle cestou poděkovat petříkovi,který už několikrát na tomhle foru ukázal své kvality a názory,kterými nejedného člena uvedl do varu :rock: !!takže ješte jednou se chci zeptat,JSOU OBĚ MŘÍŽKY STEJNE(PŘED FACE I PO FACE)???????nebo jak tam dostat ten rámeček??když už jsem o 770kč chudší,díky neověřeným přispěvkům některých členů!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím,chtěl bych reagovat na příspěvky v tomto tématu,jak se tam řeší ten chromovej rámeček pro přední mřížku nárazníku(strana 1)!!je tam dotaz,zda stačí koupit jen ten chrom.rámeček a jestli pasuje na verzi před faceliftem!petřík píše že stačí koupit jen rámeček že mřížky sou stejné a jen nacvaknout!takže já sem rámeček zakoupil,dnes sem s nárazníku vymontoval mřížku a chci rámeček na ní nacvaknout a ejhle!!!!absolutně nepasuje!!!rámeček na narázník jde nacvaknout ale mřížka do rámečku už nejde!je tam centimetrová odchylka!!dokonce se mi podařilo ulomit se tři pacičky takže už to ani nemužu vrátit :angry: takže bych chtěl toukle cestou poděkovat petříkovi,který už několikrát na tomhle foru ukázal své kvality a názory,kterými nejedného člena uvedl do varu :rock: !!takže ješte jednou se chci zeptat,JSOU OBĚ MŘÍŽKY STEJNE(PŘED FACE I PO FACE)???????nebo jak tam dostat ten rámeček??když už jsem o 770kč chudší,díky neověřeným přispěvkům některých členů!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,díky za info :) trošku sem to ale nepochopil,to znamená že stará mřížka pryč a koupit mřížku s faceliftu?a pak píšeš o černém rámečku,to je co a kde se to koupí(máš odkaz)?pokud to chápu tak potřebuji chrom.rámeček+faceliftovou mřížku+"černý rámeček"??chtěl bych to dotáhnout do konce takže předem díky delfýn :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čao,snad už to chápu :) ty myslíš tím černým rámečkem jak pořád píšeš,vlastně tu černou mřížku co je v nárazníku,akorád musím koupit mřížku která je příspusobena na ten chromovej rámeček!to znamená že do mřížky zacvaknu chrom.rámeček a pak to nacvaknu do nárazníku.je tak?? :) zítra se stavím do škodovky,tak uvidíme,ale kdyby náhodou někdo věděl o odkazu na netu kde to prodávají,tak pleas napište!!díky delfyn kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaja už je mi to jasné!!aleluja!!prostě sem nevěděl,že je v těch mřížkách takovej rozdíl!!mě zmátlo že na netu uvádí že tato mřížka je faceliftová,ale vždyť facelift neměl ten chromovej rámeček přeci!!!to bylo za příplatek,automaticky to dávali jen do laurinky!dokonce už sem našel i odkaz,kde to prodávají!!každopádně díky delfin!!!

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky,tak už je chrom.rámeček na superbíku :) dnes sem zakoupil mřížku u nás v olomouci ve škodovce za 504kč(stejná cena jak na netu+ušetříš na poštovném),nacvaknul vše do sebe a hotovo!jojo tak ten chrom.rámeček sem sehnal na netu www.skoda-díly.cz!!přímej odkaz je uveden na teto stránce výše!cena je 676kč+99pošta!!ale myslím že ho budou mít i ve škodovce,pač jak hledali tu mřížku tak v etce je uvedenej taky,což by bylo levnejší pač neplatíš poštu!! lol

pro upřesnění ještě uvadím katalogové číslo:chrom.rám.3U0 807 953

větrací mřížka 3U0 853677AB41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No kámo, takových je nás tady víc, dá se koupit origo tuším za cca 2300,- plus potřebuješ ještě zámek aby to pasovalo kterej stojí kolem 600kč ....

Zámek není třeba,stačí trošku probrousit jedno žebro zezadu aby paka otvíraní kapoty mohla vyskočit. Je to vyzkoušení a funguje to jako víno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...