Přejít na obsah

Výměna přední masky za novou po faceliftu


AlesioP

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
Mužu sehnat za 1500,ale jestly dělají stejné barvy nevím,já budu beztak lakovat celej předek,tak sem nechtěl čekat a vzal první.

tak ode mne počítej 1500 bud v barvě,nebo připočti lak.

mám modrou nightfire metalízu, kolik bude stát komplet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
Chlapi, nemůžu jí sehnat v černý, ale v jinejch barvách to není problém. Dá se to pak nějak přelakovat a na kolik to cca vyjde? Díky moc.

Já si ji nechal přes 3 kamarády taky nastříkat, teď po mě chce 1000 Kč, což je docela pálka. Prej to má hodně vrstev, aby to vydrželo odlétávající kamínky... Myslím, že tak 300 Kč by bylo fajn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si ji nechal přes 3 kamarády taky nastříkat, teď po mě chce 1000 Kč, což je docela pálka. Prej to má hodně vrstev, aby to vydrželo odlétávající kamínky... Myslím, že tak 300 Kč by bylo fajn...

Mně dneska ten frajer z vrakáče řikal, že to přestříkání vyjde tak na 1000,- až 1500,- Kč. Hrůza, přitom je to jen kousek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj lidi jsem tu novy. koupil jsem si škoda superb a chtěl bych vyměnit masku FACELIFT 06+. boužel ji nemužu sehnat a když jo tak stojí 2500kč a to je asi dost. myslím že se da sehnat levněji. potřeboval bych jí v canadské zelené. lidi budu rád když mi odpovíte dik dik dik marty

Editováno: , autor: marty.horis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi jsem tu novy. koupil jsem si škoda superb a chtěl bych vyměnit masku FACELIFT 06+. boužel ji nemužu sehnat a když jo tak stojí 2500kč a to je asi dost. myslím že se da sehnat levněji. potřeboval bych jí v canadské zelené. lidi budu rád když mi odpovíte dik dik dik marty

Řešil jsem to nedávno také, když jsem zjistil, že se musí vyměnit nejen černé žebrování a chromovej rámeček, ale i ten lakovanej mezikus, dále že se musí ten kus nechat nalakovat a ještě upravit otevírání kapoty, nakonec jsem i díky celkové ceně rezignoval a nechal tu původní masku. Ten mezikus se dá sehnat většinou v přípravě na lak a nechat si to skutečně kvalitně nalakovat může být cca 2-2500 Kč. Samozřejmě jde to nalakovat i levněji, ale počítej s tím, že to nevydrží odlétavající kamínky a štěrk a že se ti tam udělá mraky záseků. Strejcovi takhle "levně" lakovali celou kapotu a nárazník na oktávce a nepřál bych ti vidět, jak po roce používání vypadají ;)

Myslím že výměna té srandy, lakování a práce se vyšplhají na 6tis a to už je za změnu vzhledu poměrně dost. Zvaž opravdu, zda je tato výměna pro tebe nutná, novější auto z toho stejně neuděláš :)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra budu volat na vrakáč, tak se ti můžu zeptat. Mají je tam nové za 1500,- Kč / kus, ale pořád čekám na černou. Ostatních barev měli dost. Pak si musíš buď trochu upilovat jedno žebro na masce nebo koupit nový zámek a táhlo (cca 550,- Kč celkem).

Dal jsem tam zatím facelift světla (ty tam mají pár za 2k), i když jsem je předtím moc nechtěl a teď jsem z nich fakt nadšenej. Vypadá to fakt parádně a vizuálně to auto "omladí". Taky nejsem příznivce žádnejch velkejch investic do starýho auta, ale tohle zrovna mi připadá rozumný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra budu volat na vrakáč, tak se ti můžu zeptat. Mají je tam nové za 1500,- Kč / kus, ale pořád čekám na černou. Ostatních barev měli dost. Pak si musíš buď trochu upilovat jedno žebro na masce nebo koupit nový zámek a táhlo (cca 550,- Kč celkem).

Dal jsem tam zatím facelift světla (ty tam mají pár za 2k), i když jsem je předtím moc nechtěl a teď jsem z nich fakt nadšenej. Vypadá to fakt parádně a vizuálně to auto "omladí". Taky nejsem příznivce žádnejch velkejch investic do starýho auta, ale tohle zrovna mi připadá rozumný.

Teď jeden týpek tady u nás je prodával za 1200kč pár.Několik kluků tady z fóra už toho vyuzžilo.Jen nevím jestli je ještě má nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
A co tenhle rámeček? Pasuje i na starou mřížku?

3U0853677AB41.jpg

moment mozna se pletu ale nemel sup face a pred face stejnou tuhle mrizku do narazniku?myslim si ze pouze laurin tam mel jen chrom ramecek jinak vsechny byly stejne.Pokud nemam pravdu opravte me ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...