Přejít na obsah

Výměna přední masky za novou po faceliftu


AlesioP

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Ču pánové

Už poměrně dlouho řeším facelift masku a bohužel je to velice nedostatkové zboží, prodávali se kompletní za 2200,-, už nejsou. Na vrakáčích taky nic, jen na náhodu a nebo přes škoda servis za 4000,- plus něco na lak. Tu na bazaru taky nic, nemáte někdo typ, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta jich tam je, ale ten komplet za tu super cenu už nikde není a jinak jsem net prolezl a jak píšeš od ca 3200,- a výš. Proto jsem se obrátil na fórum, jestli "náhodou" tu není někdo, kdo ji umí sehnat za pěknej peníz. Když jsem měl fábku, bylo pár členů, co dokázali sehnat díly za dobře, jak nový, tak z bouraček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj,

taky chci přejit na facelift masku. Chci se zeptat, jsou na facelift masce nějaké rozdíly oproti starší masce, myslím tím ten chrom rámeček a plastový rámeček?? Mřížka je jasně jiná to vím :-) Ptám se proto jestli stačí vyměnit jen tu mřížku a nebo musím vyměnit i ten chrom+plastový rámeček no prostě celý komplet, Děkuji všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Prosím o radu :) měl sem na superboj masku nějakou po domácku vyrobenou je to v příloze.. zámek je upravenej tak že to co vjíždí do masky je uřízlý a nanýtovaný tak jak je to na obrázku. Takže prosím o pomoc stím když jsem koupil chrom rámeček, mřízku, a mezikus ten de na lak, koupil jsem radči i ty držáky masky, a zámek na FL superba protože maska je komplet FL, a te moje otázka co potřebuju koupit, ten díl kterej vyjede do mřížky?

post-93118-0-02575600-1442218540_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...