Přejít na obsah

neon LED osvetleni


thor-!

Doporučené příspěvky

Cau,mam dotaz chtel bych osvetlit interier timto neonem(modrym) netusim ale jak bych to mel zapojit,nebo na co by to bylo nejvhodnejsi zapojit,na svetla???Nebo udelat samostatny vypinac??A jeste bych mel jeden dotaz,chci si koupit tyto potahy ale nevim podle ceho vybrat potahy na zadni sedacky,oni tu maji na vyber ze tri ruznych variant ja mam v zadu sedacky delene a uprostred je operka ja vybral variantu R90 myslite ze by to tak mohlo byt??Nerad bych jim je posilal zpatky.

Neon

Potahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,mam dotaz chtel bych osvetlit interier timto neonem(modrym) netusim ale jak bych to mel zapojit,nebo na co by to bylo nejvhodnejsi zapojit,na svetla???Nebo udelat samostatny vypinac??A jeste bych mel jeden dotaz,chci si koupit tyto potahy ale nevim podle ceho vybrat potahy na zadni sedacky,oni tu maji na vyber ze tri ruznych variant ja mam v zadu sedacky delene a uprostred je operka ja vybral variantu R90 myslite ze by to tak mohlo byt??Nerad bych jim je posilal zpatky.

Neon

Potahy

zalezi kdy chces aby ti to svitilo....treba kdyz otevres dvere ....nebo to nechces mit na nicem zavisli? tak vypinac

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky,ja sem si myslel jestli by to nako neslo napojit na svetla i kdyz si zas rikam ze pri dennim svetle by mi to svitilo tak jestli to neni zbytecne ;) a zase kdyz tam budu mit vypinac tak to budu muset zapinat :) a to se mi nechce ale asi to budu muset tak udelat,nic jineho me nenapada. :feve: ,nebo jak to mate zapojene???Uz jsem si je objednal tak v tydnu bych to zapojil a dal bych je pod palubovku k ridici a spolujezdci.Pak bych si jeste koupil bile a ty bych chtel nako napojit na dvere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...