Přejít na obsah

el. schémata na Škoda Octavia I


smogie

Doporučené příspěvky

Zdravím. Nebyl by tu někdo, kdo by mi mohl poradit s vyznáním se v el. schématech dílenské příručky na Škoda Octavia I. Všemu rozumím, ale nevím, jak hledat linii vedení. Např. ve schématu je ukončen vodič obdélníčkem v němž je číslo. Ve vysvětlivkách je uvedeno, že se jedná o číslo linie, ve které jde drát. Pokoušel jsem se hledat linie, kam by drát mohl jít, ale marně. Prosím o pomoc, radu, jak zjistim, kam drát jde. Existuje nějaká tabulka linií vedení, ze které by se to dalo vyčíst? Nebo nějaké schéma s číslama linií? Předem děkuji za rady. Pro dokreslení situace mohu na e-mail poslat obrázek. Zatím nevím, jak se sem vkládají.

post-41073-1258832804_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jednoduchý,máš třeba soubor schemat číslo 22/1 až 8 (příklad) a v těchto schematech to číslo linie platí.Pod každým schematem je přímka s vyznačenýma číslama a to je ta linie.Na schematu č.1 je na přímce 1až 8 na schematu č.2 je 9až17 na sch.č.3 je 18až26 a td. Takže třeba ta 19 v tvým příkladu je 19 na té přímce ve schematu č.3,doufám že je to srozumitelny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v_ha_vz.1.8.bmp

Tak třeba na tomto obrázku je označena linie 80.Na spodnim řádku obrázku jsou číslice(línie).To znamená že odkaz na linii 80 se nachází na linii 39.Budeš postupovat postupně v schématu (dolší obrázky schémat pod tímto schématem) až se na spodnim řádku dostaneš na linii 80 a zde v rámečku najdeš odkaz na linii 39 ,což je pokračování linie 39.Nevím jestli se to takto trochu pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v_ha_vz.1.8.bmp

Tak třeba na tomto obrázku je označena linie 80.Na spodnim řádku obrázku jsou číslice(línie).To znamená že odkaz na linii 80 se nachází na linii 39.Budeš postupovat postupně v schématu (dolší obrázky schémat pod tímto schématem) až se na spodnim řádku dostaneš na linii 80 a zde v rámečku najdeš odkaz na linii 39 ,což je pokračování linie 39.Nevím jestli se to takto trochu pochopit.

ÁÁÁÁ, už to trochu chápu, Díky moc VŠEM co radí, ale zádrhel mám v tom, že třeba u schématu elektricky ovládaných zrcátek je ve schématu vpravo pod osvětlením přepínače ovládání zrcátek odkaz na linii vedení č. 1, ale následující schéma už pro dané zapojení není. Kam tady jde linie č. 1?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to vede na jedničku v tom schematu a tam je zase 13.Jestli teda myslíš ten drát z T10r/4.

Jasný. Už to vidím. Myslel jsem, že to musí být odkaz na dalším schématu v kategorii, proto mě to zmátlo, protože tam další není. Dík moc. Už tomu rozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No neviem ci sme sa pochopili. Dam jednu schemu na vysvetlenie.

Takze dole je A85 v kruzku propojeni 58R za pristrojovkou deskou vlavo.

Lebo nad M2 ziarovkou je popis svorkovnica co je vzadu a dalej uz len toto prepojenie. Ci tam najdem svorkovnicu s cislom svorky?

Teda kde pokracovat dalej v scemach?

Dik zatial za snahu....

post-18780-1260295217_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...