Přejít na obsah

Klepání v PP kole


Host Makyn20

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl jsem se zeptat u Felicie rok výroby 1997 se mi na hrbolech ozývá jakoby takový protáčení pravýho předního kola, jako kdybych tam měl nějakej kelímek. Už jsem to měl v servisu a vyměnili tlumič, rameno, čep řízení, silen dal jsem abnormální čep do čelistí brzdovejch destiček, vůle v řízení dle servisu taky není, byl jsem i na testu tlumičů a nikdo mi není schopnej pomoc. Všechno to začalo dělat po výměně tlumičů kdy se urval spodní šroub ud tlumiče a musel se vyrážet. Myslel jsem že je to replikovým tlumičem tak jsem ho reklapoval a mám origo ale moc mi to nepomohlo. Ten zvuk je nepravidelný, jo a hermetickej kloub je taky vyměněnej

Editováno: , autor: Makyn20
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci rejpat ale nemyslel si homokynetickej kloub??? hermetická vec je vzduchotesná.... jinak se podivej na vuli v lozisku, a pak bych skouknu pneu....

no jo no já tomu zase tak nerozumím tak občas něco trochu přejmenuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nedavno tiez vydavalo koleso, taky kelimkovy zvuk, ako ked sme na bicykle davali kelimky aby rapkalo :D a bol to kamen vo vnutri pneu... do toho pneuservisu sa uz urcite nevratim...

a raz mi podobne buchali strmene...

Editováno: , autor: Hamec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nedavno tiez vydavalo koleso, taky kelimkovy zvuk, ako ked sme na bicykle davali kelimky aby rapkalo :D a bol to kamen vo vnutri pneu... do toho pneuservisu sa uz urcite nevratim...

a raz mi podobne buchali strmene...

Tak to ti i věřím, že se tam už neukážeš:-D No u mě to asi nebude ono ale určitě to vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...