Přejít na obsah

Váha vzduchu pro benzín....


Vladimír Kalandra

Doporučené příspěvky

Jen by mě zajímalo jestli jsou váhy vzduchu pro naftu a benzín jiné. Dál jsem chtěl vyčistit tu svoji, ale nevim jestli ji mam jeste nejak víc rozebírat nebo jen prostříkat....

Co mně ale trochu zaráží, tak na jedné straně mám výstupky (kontakty) pro připojení nějakého odporu (podle nákresu na plastu), ale nemam tam nic- je to problém, nebo to tam nemáte taky? Případně na co to tam je, nějakej termistor žeby?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen by mě zajímalo jestli jsou váhy vzduchu pro naftu a benzín jiné. Dál jsem chtěl vyčistit tu svoji, ale nevim jestli ji mam jeste nejak víc rozebírat nebo jen prostříkat....

Co mně ale trochu zaráží, tak na jedné straně mám výstupky (kontakty) pro připojení nějakého odporu (podle nákresu na plastu), ale nemam tam nic- je to problém, nebo to tam nemáte taky? Případně na co to tam je, nějakej termistor žeby?

Díky

Je to snímač teploty nasávaného vzduchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, jak rikam taky mně to napadlo... ALE proč ho tam nemám? Benzín ho nepotřebuje nebo jak? To je asi blbost ne?

Neviem prečo, už vela krát som sa stretol s takými váhami kde tento snímač je iba akože nakreslení. Neviem prečo to tak je. Neviem to vysvetliť

Aj na diesloch som už videl presne také váhy ako máš ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem prečo, už vela krát som sa stretol s takými váhami kde tento snímač je iba akože nakreslení. Neviem prečo to tak je. Neviem to vysvetliť

Aj na diesloch som už videl presne také váhy ako máš ty.

tak pak OK no.... nahodou kolik se maj pohybovat hodnoty na te vaze kdyz je OK u motoru AUQ aasi nevite kluci, co? Ve visu jsem nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...