Přejít na obsah

problem neviem s cim


Neo-M

Doporučené příspěvky

mam taky problem, vacsinou sa mi teraz stava ze ked startujem startuje auto hrozne tazko ale naskoci,ALE pokial nedrzim plyn tak skape,a ked sa pohnem tak skape tiez,musim zase nastartovat a uz to ide, niekedy to ide az na 3-4 pokus ked sa pohnem, pokial startujem na mieste a nedrzim plyn na otackach aspon 1100 tak zdochne, predvcerom sa stalo ze som musel prudsie brzdit zacalo to so mnou uplne mierne drcat a nakoniec mi zdochol priamo na ceste. Vacsinou to nerobi ked je teply motor, ale nemozem povedat ze to robi vzdy ked je chladny lebo niekedy to nastartuje normalne, fakt je to divne, bol som na diagnostike ale vobec nic nezistily (ani auto nekontrolovali len cez pc), ja rozmyslam ci to nesposobuje central (Magicar) pretoze je pokazeny dam odomknut odomkne sa a zase zamkne ale tiez to nerobi vzdy, keby som aspon vedel ako sa da vypnut central ale neviem. Tiez som tozmyslal ci to nemoze byt subwoofer ktory mam v kufri ale kazdy koho som sa pytal hovori ze nie. Je to podla mna fakt divny problem, bol by som rad keby niekto vedel poradit.

Fabia Junior 1.4 r.v. 2004

Ale podotykam ze vsetko co som tu opisal nerobi vzdy ale dost casto.

Vdaka za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohlo by to robiť čidlo teploty neblbne ti ručička na teplomere v budíkoch?A čo škrtiaca klapka čistil si ju už niekedy?

-no to cidlo teploty bolo menene v lete ale mozem povedat ze blbne teplotu ukazuje az po 2 otoceni klucom, ale tak to ide od kedy to bolo menene, Aby som bol presnejsi idem na aute dajme tomu 3km kontrolka sa nehybe, vypnem motor, otocim zase klucom rozsvietia sa kontrolky a uz sa hybe aj to cidlo teploty.

-dalsie vec ktoru som zabudol ze svieti mi tam cervena kontrolka vyzera to ako F a nejaka vlnka je tam, pripomina to nieco ako teplotu neviem objavi sa po nastartovani a 3x pipne.

-a tie klapky, vtedy ked som bol menit to cidlo tak hovoril ze vymenil aj klapky ci co

-ja sa do auta nerozumiem, ked mam problem vypytujem sa, ked nikto nevie idem do servisu ale uz ked tam nic nezistia tak fakt neviem kam sa obratit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...