Přejít na obsah

Prosím o poskytnutie informácie


Klimdo

Doporučené příspěvky

Dnes som kúpil autorádio SYMPHONY do Octavie 1. Predajca mi predal rádio+PIN. Doma som zistil, že rádio nemá žiadný plechový rámik na uchytenie do prístrojovej dosky.Podľa jeho vyjadrenia rámik nikto nikdy nechcel a nikomu ho nikdy nepredával. Vraj som prvý, čo niečo také žiadal. Rádio je v super stave a cena bola tiež dobrá.

V aute bolo doposiaľ rádio JVC. To bolo uchytené v plechovom rámiku. Prosím vás, poradťe mi, ako toto nové rádio upevniť. Či má byť k rádiu plechový rámik, alebo ho tam jednoducho zasuniem. Možno mám nenormalný dotaz - ale som úplný laik. Rádio mením z dôvodu, že mi v predošlom stále rušilo príjem. Dokonca tam bol v originál servise Škoda domontovaný "fantom " , avšak výsledok - nula bodov. Tak vás prosím o prípadne odpovede. Ďakujem vám vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...