Přejít na obsah

Výměna silentbloků uložení zadní nápravy


jhpr

Doporučené příspěvky

Ahoj, máte někdo zkušenost z výměnou silentbloků v zadní nápravě? Od jakého výrobce, co to obnáší jak přípravkově, časově, náročností atd. Hledal jsem to tady, ale nenašel. Akorát to , že spousta lidí si zde plete zadní nápravu se zadním silentblokem předního ramene.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ake informacie ku tomu potrebujes?? Vo vsebecnosti je ich vacsi problem vybrat (pokial nie su uplne KO) ako nalisovat. Potrebujes ku tomu bud majzel alebo lis. Co sa tyka nahradneho dielu, mozes pouzit bud klasicke perforovane komforty (pozor na spravnu montaznu polohu - vyliskom v gume otocit k ramenu napravy!!), alebo plne z LCR resp. Fabie RS, alebo - ale to prudko nedoporcujem kvoli uplnej strate komfortu - polyuretanove silentbloky (napr. Powerflex).

Pokial ta zaujimaju objednavacie cisla, tu ich mas....

standardne (MK4)

1J0 501 541 C

FRS

6Q0 501 541 E

LCR

1ML 501 541

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Diky, vse jasne.

taky mě to ted čeká.. ale chci dávat silentbloky z Audi tt, nebo z fabky rs.. nevítě jaký na rameno? at nekupuju oba, když stačí jen jeden.. a čep koupím origo z oktávky asi, tam by jiný nepasovalo, nebo se mýlím? každopádně mě prosímporaďte co stačí koupit, at někupuju zbytečně drahý blbosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 13 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...