Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

OII cupé zachyceno......:-))))jako kousek je to luxusní ovšem nějak se s toho loupe lak......na foto to patrné nebude .....

toto auto jsem už viděl asi před půl rokem na stejném místě .. jen se nesměly uveřejnit foto .. jinak je to sice zajímavé .. ale hrozdně odfláknuté .. nedotažené .. no prostě horká jehla.. jinak původní barva je zelená metal .. a hlavně co jsem nepochopil motor ... 1.6 MPI .. mazec ...

Sedadla jsou s A3 no atd.. jako chápu že taková přestavba znamená vyrobit na zakázku spoustů vecí .. jako třeba dveře.. jsou taky navařované .. což znamená jiné okno .. jinej tapac.. a kde to sehnat... zadní hoční okna plas .. :-((( a guma kolem . ani nemluvím ..

taky by mně docela zajímalo jak to mají hoši s legislativou . ?? cupé a v papírech hatback .. 5 - 3 dveře .. to na STK asi nechápou ... :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OI old model Octavia I rok 1999 na předělávky......:-)))))

kompletní přestavba na komfort 3G jednotky dveří airbag jednotka palubní štít....

NAVI kompletní dozapojení a oprava lanovek u radia.....doposud zapojeno jako pěkné radio :-))))

TMC box zapojení montáž výroba ant.propojení...

podsvětlení maxe na červenou spolu s ručičky...

montáž stropního monitoru LCD s DVD 10.2"

oprava zámku 5 dveří plus zaslepení...

nová zámková sada vystlelovací.....

Dozapojení a montáž PDC byl jen nárazník...

serialek není dokončen tak potom doplním celkově.... MRS:-))))

post-208-1245785263_thumb.jpg

post-208-1245785270_thumb.jpg

post-208-1245785276_thumb.jpg

post-208-1245785283_thumb.jpg

post-208-1245785290_thumb.jpg

post-208-1245785299_thumb.jpg

post-208-1245785307_thumb.jpg

post-208-1245785316_thumb.jpg

post-208-1245785324_thumb.jpg

post-208-1245785333_thumb.jpg

post-208-1245785341_thumb.jpg

post-208-1245785351_thumb.jpg

post-208-1245785358_thumb.jpg

post-208-1245785365_thumb.jpg

post-208-1245785373_thumb.jpg

Editováno: , autor: MartinRS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ MartinRS je fakt borec, timto bych mu chtel verejne podekovat, ta posledni OI 1999 je totiz moje :-)

Soudruzi ve Skodovce by se mohli ucit a to myslim vazne!!!

DVD stropni prehravac super. Ladicek (syn) si to pochvaluje a jeho integrovany FM modulator jede taky na 100%, kdyz ho zrovna nerusi silna FM stanice :-)

Konecne naviguju a couvam jak mam (tedy ne ze bych se musel na tyto funkce spolehat, ale sprijemnuji jizdu).

Timto jsem si zase omladil sveho milacka, ktery za mesic oslavi svych 10let zivota (jsem prvni majitel:-)

Jeste doladime pozdeji nejake dalsi veci atd...

Martine jeste jednou diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, sleduju ty Tvoje seriálky dost pozorně a musím napsat, že jsi opravdu borec....že děláš dobře, precizně a každý je max. spokojen......to se dneska už moc nenosí....opravdu jsi borec a je vidět, že to co děláš Tě baví a to je super......jen tak dál .... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stropní výklopný LCD monitor 10,2" s DVD přehrávačem, čtečkou SD/MMC karet, USB portem a se zobrazením 16:9. Technické údaje: - rozlišení 800 x 480, jas 350 cd/m2 - systém PAL/NTSC - přehrává DVD, VCD, MP4, MP3, CD, JPEG - zabudovaná lampička - dálkové ovládání - 1x AV výstup - napájení 12V, spotřeba max. 12W - vestavěný FM modulátor pro přenos zvuku do autorádia - rozměry 32 x 32 po vyklopení 26 cm

Model DS1020 MRS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soudruzi ve Skodovce by se mohli ucit a to myslim vazne!!!

DVD stropni prehravac super. Ladicek (syn) si to pochvaluje a jeho integrovany FM modulator jede taky na 100%, kdyz ho zrovna nerusi silna FM stanice :-)

hm, muzu se zeptat - jak jde videt ve zpetnem zrcatku, kdyz se ladicek diva na DVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine, příště už Ti věřit budu, když v 18:00 řekneš, že se v tom autě (já to viděl spíš jako změť kabelů a plechy, než auto) ještě večer projedeš... :D

Klobouk dolů :!:

A strašně moc děkuju ještě jednou a pěju chválu :!:

Představ si, že ty dveře "rovnali" v origo servisu... ti byli šikovní asi jako...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...