Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

zadnej dravec to neni, ale ze by to zas vubec nejelo se rict neda, je to tak akorat prijemny rodinny vuz :) ... vzhledem k problemum s 2.0 tdi jsem v nafte nemel jinou moznost, 2.5 tdi jsem nechtel a 1.9 tdi 96kw se bohuzel uz od pulky roku 2005 nedela .. pro tenhle B7 model zustala v nabidce pouze 85 kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj panáčku i já děkuji doufám že komponenty brzd pracují jak mají.....myslím že zvolenévěci jsou hodně dobré.....a za tu cenu :-))))autoservis:-))))))nene autoelektrika a věci s tím spojené takže ty brzdy k tomu patří ne :-))))))))))))))

vse funguje na vybornou ... jeste ze k tem prednim deskam vedou cidla opotrebeni co, jinak by ses na me vyprdnul :)) brzdy bez cidel by uz k elektrice nepatrily, takze bych mel smulu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Janko vyměnil svou starou octavii za pěkný kousek OI RS COMBI 2004 myslím dost slušně vybavenou a drobné mouchy se už doladí, vlastně doladil něco Honza sám....a ostatní doděláme .-))))))

Nyní dorazil na kompletní velkou diagnostiku a nastavení motoru tak jak to má být......!

plus zvýšení výkonu (uprava jednotky ECU) Mrs.

post-208-1256758520_thumb.jpg

post-208-1256758527_thumb.jpg

post-208-1256758535_thumb.jpg

post-208-1256758542_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedna oprava octavia 1 a nefunkční dveře......dveře byli lakované a borci to pěkně dali dohromady vše poničené a svazek protáhnutý přes stahovačku s skřípnutý.....to že nebyla ochraná folie mě už na autech nepřekvapuje :-)))))

výměna svazku ,nová folie doplnění origo šroubků.....

post-208-1258484767_thumb.jpg

post-208-1258484775_thumb.jpg

post-208-1258484789_thumb.jpg

post-208-1258484798_thumb.jpg

post-208-1258484807_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...