Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

SUP II na montáž ALARMU a zde foto jak někdo dodělával denní světla (nové združené mlhovky s denním)na BSG se nepřipojil a použil relé a celé to obešel asi aby nemusel kodovat :-)))))zde na foto přepojeny světla a použity prasácké spojky vše jsem vykopal a udělal k obrazu svému!!!!!!

Tak tohle je bomba. Všude jsem se holedbal, jak jsem nechal udělat denní svícení tak, aby to bylo jako originál z výroby a takhle to dopadlo. Přitom jsem novou BCM, která denní svícení podporuje, zaplatil a tu původní jsem jim nechal. Údajně původní BCM snižovala cenu té nové. :aggressive: Díky moc MartinoviRS za nápravu a skvěle odvedenou práci. Pro příště, MartinRs je u mě jasná volba. Ještě jednou díky a já jdu reklamovat tu předešlou práci. :palec2:

Richard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jj podvojmo na obou forech :-))))Richard vyřešen denní jsem nedělal já jen opravil to co mě uplně drdilo ala dutinkové spojky jedna se uplně rozpadla a proč vůbec přerušovali vedení nikdo neví a následně se spojovalo :-)))a tak prasácky......jinak ostatní neni špatně udělané.....

BCM mělo položku na extra solo světla na denní(nebylo zaškrtnuto) ale nehrabal jsem se do toho zda to kodování veme......přeci jenom to nebyla má práce a věděl jsem že to asi majitel bude reklamovat u dodavatele denního (měl přislíbeno origo).....když jsem našel relé pro světla a přívodní vodiče nelezou do BCM....:-)))M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

OI na dodělávky ......

Tempomat

Xenony s naklápěním prostě tak jak to má být :-)))) zrovna ted po mne chtělo docela dost lidí jentak jak řikají " dát xenony " a to já opravdu nedělám !!!

zabezpečení kompletní.....alarm dále nebudem rozvádět :-))))

Dojezdy oken

Diagnostika a celkové zkouknutí (po koupě vozu z druhé ruky)

a poslení nějaký ten koník navíc přeci jenon 66Kw TDI neni závodník :-)))))

a zároven dopnění chybějících šroubů což mě občas dost drtí když to tam předchozí servismani nevrátí................!!!!!

post-208-072272500 1283755783_thumb.jpg

post-208-022852800 1283755792_thumb.jpg

post-208-088103800 1283755802_thumb.jpg

post-208-096587200 1283755812_thumb.jpg

post-208-086615100 1283755827_thumb.jpg

post-208-083453700 1283755836_thumb.jpg

post-208-052867300 1283755847_thumb.jpg

post-208-046524900 1283755855_thumb.jpg

post-208-057665500 1283755864_thumb.jpg

post-208-028681300 1283755873_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tímto chci poděkovat martinovi za všechny montáže a upravy, fakt parádní spolupráce a všechno jak má být :) určitě moje modroučká okta neni u martina naposled :) ještě jednou díky a ať se daří :)))

Ahoj jj já děkuji to potěší když je spokojenost ještě ti musím hodit tu fotku na mail :-))) zatím se měj a at se vede a okta šlape jak má.....Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Ahoj všem dotazy přímo prosím bud SZ nebo ještě lépe na MAIL martinrub@seznam.cz

PS co mohu garantovat je PROFI práce se vším z dodaného materialu nedělám z důvodu záruky na kompletní práci se vším a bez problemu a starostí pro majitele !!!!Bohužel se i ted dost stávalo že si lidé v dobrém chtěli dodat díly ale problem v tom že měli bud vadné nebo špatné díly a nekompletní a mě tím následně vznikne problem ......:-))))děkuji za pochopení MRS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...