Přejít na obsah

MartinRS a jeho montáže


MartinRS

Doporučené příspěvky

Ten "pípák" dáváš na B sloupek? Až půjdu do lišt v barvě tak chci přejít na origo lakované čidla a přemýšlel jsem, kam se to dává.

jj vše origo tak jak má být.....je ve sloupku B v dolním plastu a v kastli jsou připravené otvory na plastové hmožděnky a do nich šroubečky........jde to dát i na oboustranku nebo jak to dělám já nalisuji maticovej nejt :-))))a klasické šrouby......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Starší záležitost a někde už to tady je Mílova oktávka u mne na nějaké dodělávky.......

Mne by spíše zajímalo, jak jsi vyřešil, aby Ti při zapojeném vozíku blikala kontrolka na palubce. Mám na mysli tu, co bez vozíku nebliká. už se s tím párám týden a nebliká a nebliká. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší záležitost a někde už to tady je Mílova oktávka u mne na nějaké dodělávky.......

Mne by spíše zajímalo, jak jsi vyřešil, aby Ti při zapojeném vozíku blikala kontrolka na palubce. Mám na mysli tu, co bez vozíku nebliká. už se s tím párám týden a nebliká a nebliká. Díky.

jj to jsem nepropojil musí se z varovného spínače propojit jeden kábl do budíků......zatím to ale nemám ovětřeno a když máš tažné je i jiný varovný spínač kvůli zátěži.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší záležitost a někde už to tady je Mílova oktávka u mne na nějaké dodělávky.......

Mne by spíše zajímalo, jak jsi vyřešil, aby Ti při zapojeném vozíku blikala kontrolka na palubce. Mám na mysli tu, co bez vozíku nebliká. už se s tím párám týden a nebliká a nebliká. Díky.

jj to jsem nepropojil musí se z varovného spínače propojit jeden kábl do budíků......zatím to ale nemám ovětřeno a když máš tažné je i jiný varovný spínač kvůli zátěži.......

Trojúhelník jsem vyměnil. Taky svítí hned po nastartování. Ten minulý svítil, až se rožly světla. Na starém žigulíku měla dráty pro mne ještě nějakou logiku. Tady v tomto autě vede kamkoli pouze jeden drát a všude je to sama řídící jednotka. Prohledal jsem celé fórum, ale nikde jsem nenašel, kam a co zapojit. Ve škodaservisu na mně koukali, jako bych spadl z višně. Tak mi holt nezbude, než se smířit s tím, že kontrolka tam je na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starší záležitost a někde už to tady je Mílova oktávka u mne na nějaké dodělávky.......

Mne by spíše zajímalo, jak jsi vyřešil, aby Ti při zapojeném vozíku blikala kontrolka na palubce. Mám na mysli tu, co bez vozíku nebliká. už se s tím párám týden a nebliká a nebliká. Díky.

jj to jsem nepropojil musí se z varovného spínače propojit jeden kábl do budíků......zatím to ale nemám ovětřeno a když máš tažné je i jiný varovný spínač kvůli zátěži.......

Trojúhelník jsem vyměnil. Taky svítí hned po nastartování. Ten minulý svítil, až se rožly světla. Na starém žigulíku měla dráty pro mne ještě nějakou logiku. Tady v tomto autě vede kamkoli pouze jeden drát a všude je to sama řídící jednotka. Prohledal jsem celé fórum, ale nikde jsem nenašel, kam a co zapojit. Ve škodaservisu na mně koukali, jako bych spadl z višně. Tak mi holt nezbude, než se smířit s tím, že kontrolka tam je na nic.

dá se to dozapojit já osobně jsem to zatím nedělal ale pokud je orig tažné tak to tam je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiiiha Martine, to je mazec...

VIm, ze to tak v praxi nefunguje, ale mit moznost byt u takove prace, to by byla parada :) ... ja vim, uz nic nerikam ...

Mila

jj byl to mazec hlavně to horko:-))))))))))))))))

neboj ,až to budeš předělávat u mé octy ,tak ti vyberu den kdy horko nebude :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiiiha Martine, to je mazec...

VIm, ze to tak v praxi nefunguje, ale mit moznost byt u takove prace, to by byla parada :) ... ja vim, uz nic nerikam ...

Mila

jj byl to mazec hlavně to horko:-))))))))))))))))

neboj ,až to budeš předělávat u mé octy ,tak ti vyberu den kdy horko nebude :palec2:

Ahoj pane :-))))mě to neva zvládnu to i v horku:-))))foto pro představu pro tebe:-))))))jak to bude rozhozené......

MRS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...