Přejít na obsah

elektrické schéma komfortky


li.ška

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 let později...
  • o 1 rok později...

Děkuji moc předem Peťanovi ;-) za ochotu mi pomoci ;-) 

Ahoj Peťane, chtěl bych Tě moc poprosit o schemata centrálního zamykání na -Octavia I combi tour.  r. v.2005. Možná že bys mi prosím mohl pomoci potřeboval bych postupně vysvětlit jakým elektrickým postupem se otevírájí dveřní zámky. Možná se mílím ale domnívám se že by to mělo být takhle -(od dveří řidiče nebo od spolujezdce odemknu klíčem zámek a ten pošle impuls do té řídící jednotky pod palubkou a ta teprve pošle impulzy do ostatních zámků aby se otevřeli?) Varianta druhá - (Nebo už jsou mezi sebou drátově propojený? A odemknou se aniž by musela jednotka posílat impulzy do ostatních zámků.  Jde mi o to aby když mi otevře "někdo" auto pomocí vydání zámku a otočení mechanizmu zámku šroubovákem aby se otevřeli pouze mechanicky přední dveře buďto od spolujezdce nebo od řidiče. (Záleží na tom pro které se ten "někdo" rozhodne :-). Hlavně aby nedošlo k elektronickému odevření ostatních zámků .(Zadní dveře oboje mají trvale nacvaklou dětskou pojistku aby se mechanicky nedali otevřít ze vnitřku auta.) Takže potřebuji pomocí relátka rozpojit impulzy na odevření všech dveří a kufru. Už jsem se snažil přerušit přívodní plus ➕ k jednotce to fungovalo dobře ale zase alarm detekoval že jsou odevřené dveře i když byly zavřené. Tak tudy cesta nevedla.:-) Asi to budu muset udělat pomocí jednoho více kontaktniho relátka které bude některé dráty rozpojovat přimo u jednotky centrálního zamykání. Nebo varianta druhá budu muset použít dvě relátka a dát je do každých předních dveří a najít ve svazku drát který posílá impuls do jednotky pro otevření ostatních zámků. Kdyby to bylo možné najít u jednotky centrálního zamykání přesně drát pro kufr a drát pro zadní dveře za řidičem a drát pro zadání dveře za spolujezdcem který jim posílá impuls pro odevření to by byla paráááááda. Ale tak nějak tuším že to bude úplně jinak než si představuji. Předem Ti moc moc děkuji za ochotu mi pomoci . Peťan 

mail: kulisekkulisekkulisek@gmail.com

Editováno: , autor: Petr Kulišan
Posílal jsem to Peťanovi přímo na mail ale napsalo to že zprávu se nepodařilo doručit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...