Přejít na obsah

Radio symphony z Fabie do Favorita


Honza 555

Doporučené příspěvky

Cau kopil sem moji zene radio symphony z fabie a ted bych potrebova poradit jak ho namontovat ,tady na foru uz jsem si cosi precet ale porad si nejsu jist

Treba uz vim ze musim asi koupit novou antenu ze zesilovacem anebo koupit redukci na starou antenu protoze tam mam antenu ktera nema ten konektor jaky ma mit a nebo redukci ze zesilovacem a potom jak to zapoji pokud nekdo neco vi a jestli vsechny euro kontakty sedi jestli je to u vsech radii stejne abych ho hnet nespalil , a co podsviceni bude sviti,hlavne me teda trapi co stou antenou aby byl co nejlepsi signal . pokud mozno jestli neco mate nafocene nebo nejake nakresi tak to by bylo nejlepsi predem moc dekuji za kazdou odpoved

Editováno: , autor: Honza 555
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kopil sem moji zene radio symphony z fabie a ted bych potrebova poradit jak ho namontovat ,tady na foru uz jsem si cosi precet ale porad si nejsu jist

Treba uz vim ze musim asi koupit novou antenu ze zesilovacem anebo koupit redukci na starou antenu protoze tam mam antenu ktera nema ten konektor jaky ma mit a nebo redukci ze zesilovacem a potom jak to zapoji pokud nekdo neco vi a jestli vsechny euro kontakty sedi jestli je to u vsech radii stejne abych ho hnet nespalil , a co podsviceni bude sviti,hlavne me teda trapi co stou antenou aby byl co nejlepsi signal . pokud mozno jestli neco mate nafocene nebo nejake nakresi tak to by bylo nejlepsi predem moc dekuji za kazdou odpoved

cau nikdo mi neporadi jak to radio sprovoznit nevim si rady s EU kontakty pri jsou piny vsechny jinac jak maj byt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel ti neporadim, neb stim žádnou zkušenost nemam, ale překvapuje mne že píšeš v sekci autohifi octavia..

GL

jesli to necemu vadi tak se omlouvam ale radio je s fabie a ja mem octavku tak mam fur zaregistrovanou octavi a da se rict ze je to radio to same jak v octavce a co znamena to GL nejsem tak zbehli tak nevim kde hledat ale dik

Editováno: , autor: Honza 555
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tad podle schématu...

uz jsem to zapojil ale dik za schema aspon jsem si to podle toho skontroloval ale rada by se sikla koupil jsem antenu ze zesilovacem zapojil jsem ji na pin5 a nejak moc nevidim rozdil kdyz jezdim s octavkou tak mam signal vsude ale toto to nejak nebere a jeste bych se chtel zeptat proc me nesviti podsviceni radia jestli mam taky zapojit ten pin6 a spis do ceho jestli na stali proud nebo to natahnout ke svetlum a jak se zapnou svetla tak se to zapne ale skousel jsem to zapojit na plus -maprimo a radio nesviti cetl jsem zde na foru ze se to nejak koduje ale nevim jak poradis mi nebo nekdo zvas diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau kopil sem moji zene radio symphony z fabie a ted bych potrebova poradit jak ho namontovat ,tady na foru uz jsem si cosi precet ale porad si nejsu jist

Treba uz vim ze musim asi koupit novou antenu ze zesilovacem anebo koupit redukci na starou antenu protoze tam mam antenu ktera nema ten konektor jaky ma mit a nebo redukci ze zesilovacem a potom jak to zapoji pokud nekdo neco vi a jestli vsechny euro kontakty sedi jestli je to u vsech radii stejne abych ho hnet nespalil , a co podsviceni bude sviti,hlavne me teda trapi co stou antenou aby byl co nejlepsi signal . pokud mozno jestli neco mate nafocene nebo nejake nakresi tak to by bylo nejlepsi predem moc dekuji za kazdou odpoved

tak vsechno zapojeno a funguje jak ma diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...