Přejít na obsah

LED žiarovky O II facelift


alvisio

Doporučené příspěvky

Ne, je to reálná fotka.

Na focení jsem LED žárovky připojil kusem drátu přímo na autobaterii.

Pak diagnostika hlásila chybu :-)

Chtěl jsem tak porovnat intenzitu svícení denních světel (která mi připadala malá) s xenony.

Stejně jsem udělal fotku pro profil.

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v com bol iny ten typ LED?

Tak beru zpět, včera jsem znovu potkal to auto a (i když byla tma), budou to ty stejný žárovky co máš ty (v Praze k dostání v stualarm). Ono to je v těch mlhovkách trochu "utopený", tak to na první pohled vypadá jinak než obr. z netu.

EDIT: Ještě mě napadá, FRS má teď taky LED denní svícení, že jo? Co je tam za patici, za žárovku atd., má někdo víc info?

Editováno: , autor: virtual
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Tak jsem to pročetl celé ale nejsem z toho nějak nadšený a hlavně chytrý!

Doporučte mi jako běžnému driverovi nějaké parkovačky! To co má Omicron na #27

8LED Super Bright 360-degree shine Onboard Computer Error Free T10 LED bulbs

se mi opravdu líbí, kde to sehnat, na eBay, nebo radši přes superfattyho??

A pak to denní svícení?

Pořád zkoušíte nějaké možnosti nebo už je něco osvědčené?

Mám rok2011 OII a co jsem tak četl od vás tak by tam už neměly být přehozené poly ale kdo ví...

Jde mi hlavně o to aby mi nesvítil nějaký error a abych nikde nemusel pájet odpory ale jen nandat?

A tak se ptám, nějaké novinky jsou? :)

Editováno: , autor: Hurikan88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to pročetl celé ale nejsem z toho nějak nadšený a hlavně chytrý!

Doporučte mi jako běžnému driverovi nějaké parkovačky! To co má Omicron na #27

8LED Super Bright 360-degree shine Onboard Computer Error Free T10 LED bulbs

se mi opravdu líbí, kde to sehnat, na eBay, nebo radši přes superplaffy??

A pak to denní svícení?

Pořád zkoušíte nějaké možnosti nebo už je něco osvědčené?

Mám rok2011 OII a co jsem tak četl od vás tak by tam už neměly být přehozené poly ale kdo ví...

Jde mi hlavně o to aby mi nesvítil nějaký error a abych nikde nemusel pájet odpory aale jen nandat?

A tak se ptám nějaké novinky jsou? :)

Jezdim s parkovackami a dennimi svetly v LED od doby, co jsem to tu publikoval (parkovacky od SF, denni jsem koupil z Nemecka pres Inet, je to popsano). Oboji byly porizeny jako OBC free, bohuzel ma FL nejakou dukladnejsi kontrolu, takze OBC chybky hlasi, ale jiz jsem si zvykl. na predFL to mozny bude bez chyb, OBC kontrola tam neni tak dukladna...

Oboje je perfektni, jiz spoustu lidi to zaujalo, denni jsou viditelne i v nejprudsim letnim slunci, nekolikrat testovano, maji pravdepodobne nizsi svetleny tok, nez klasicke zarovky, ale to u dennich az tak nevadi, nebot u dennich nejde o to, co osvetli, ale jak jsou videt na podivani do nich. A v tom jsou dobre. Parkovacky dobre pasuji ke Xenonum, neni to tak vyblite, jako bezne zarovky, a jsou hlavne dobre videt. To je podstatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

tak to kabely natazene na 100 perc nejsou, dnes se delaj kabelove svazky presne na miru, zadna predpriprava do budoucna jak tomu bylo kdysi, kazdy cm kabelu a kazdy konektor usetri nejake drobne pri vyrobe... tak ted zustava jeste otazka jestli to podporuje tvoje BCM jednotka, nahodou vypis z diagnostiky s cislama jednotek nemas? jestli to tvoje BCM nepodporuje tak dodelavka vyjde hodne draho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...