Přejít na obsah

LED žiarovky O II facelift


alvisio

Doporučené příspěvky

Jarda si ještě nepořídil VAS, nevím proč  :kol-27:  asi si ho budu muset koupit sám,  protože mě to vyjde skoro stejně draho když pojedu k ferdovi : :kol-32:  :kol-32:

otázka jestli ta činský klon funguje tak ako má alespon na moje auto :D

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že hlavní problém není v tom, kde sehnat VAS, hlavní problém je v tom, co v něm nastavit. To je to ceněné know-how, VAS si může člověk koupit za pár stovek, ale pokud neví co v něm, tak je mu na nic...

Možná ale existuje web s návody pro VAS, kde co a jak nastavit, pak by jeho koupě už smysl měla. Existuje? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Taku hovadinu by som teda do auta radsej ani nedaval. A to nehovorim, ze LED v dennom svieteni FL bez prednej cocky svietia o nicom...mam ich odskusane viacero.

Jednoduchsie, lepsie a dokonca aj lacnejsie prevedenie je skor toto: http://www.rafservis.cz/zbozi/show/46/led_zarovka_patice_ba15s_12v-24v_cree_xb_led_30w_canbus :kol-47:

 

A to nehovorim o tom, ze ako pozeram na fotku, tak vidim, ze SMD a cast plosaku su obnazene. Mal som podobne, no ten plosak bol uplne obnazeny a SMD takisto a zaciernilo mi to parabolu v dennom svieteni. Vycistit to nebolo lahke. Mozno to je uz kvalitativne poriesene, ale osobne by som uz ine, ako celokovove LEDky, do denneho nedaval :disgust:

Editováno: , autor: Kyselinka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Už to tam mam 3tí týden a s autem sem se otočil do Haburgu a dal dovolenou na horách. Stojí mi to venku nonstop i v mrazu a zatim nic. Asi taky bude záležet na typu LEDky... tyhle sem koupil jako set i s tim eliminátorem. Možná kdybych tam dal jiný, tak součet jinejch odporů může asi dělat problémy....ale jak řikám, zatim sem neměl jedinej problém. Jen se bojim, jak dlouho vydržej, při startu dostvaj asi dobrou prdu...Ale origo halogeny taky při startu problikávaly... Mno uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Jen malej update. S ledkama mam od Vánoc najeto 18tis km a nezaznamenal sem jedinej problém. Teď sem auto voskoval, tak sem vyndal i paraboly ven a kontroloval ty eliminátory a nikde nic připečenýho... to samý samotný žárovky nikde očmoudlý. Vypadaj stejně, jak když sem je tam na svátky dával... Takže doporučuju. Jediný, co je malinkatej flíček na kráse je distribuce světla. LEDky svítěj více než halog. žárovky, ale všesměrově. Kolmo před auto jde světla o malinko méně, než z halog žárovky. Poznat to je ale pouze ze vzdálenosti > 80m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nad těma sem přemejšlel, ale odradila mě cena. Místo toho sem tam dal:

 

http://www.ledautozarovky.cz/canbus-parkovaci-svetlo-t10-w5w-bila-4xsmd-1ks-p-77.html

 

a ty svítěj tak 3x víc než původní halogen. Víc už bych snad ani nechtěl, protože by to už opravdu oslňovalo. Ty megaled bych čekal, že budou mít větší světelnej výstup... nejsou vadný ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...