Přejít na obsah

vadný agregát abs s řídící jednotkou


v.technik

Doporučené příspěvky

Díl je pro dvojkovou Octávii 2.0 TDI 103kw rok výroby 2004

na přístrojovce svítí ESP taktéž na panelu kde se nechá aktivovat/deaktivovat

originál servis tvrdí,že je vadný - agregát abs s řídící jednotkou číslo dílu je 1K0 614 517 J

problém je v tom,že díl nemá náhradu a ten v originál servisu je opravdu drahý

snažil jsem se sehnat na vrakovištích použitý,ale marně

agregátů mají hodně avšak nesouhlasí poslední písmeno dle servisu nutná absolutní shoda jednotka řídí ABS,ASR,ESP,kontrolu tlaku v pneumatikách-nevědí zda, popřípadě jakým typem agregátu se dá nahradit.

prosím nemáte někdo zdroj nebo přímo tento díl samozřejmě i použitý dost by mi to pomohlo.

za případnou pomoc předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Díl je pro dvojkovou Octávii 2.0 TDI 103kw rok výroby 2004

na přístrojovce svítí ESP taktéž na panelu kde se nechá aktivovat/deaktivovat

originál servis tvrdí,že je vadný - agregát abs s řídící jednotkou číslo dílu je 1K0 614 517 J

problém je v tom,že díl nemá náhradu a ten v originál servisu je opravdu drahý

snažil jsem se sehnat na vrakovištích použitý,ale marně

agregátů mají hodně avšak nesouhlasí poslední písmeno dle servisu nutná absolutní shoda jednotka řídí ABS,ASR,ESP,kontrolu tlaku v pneumatikách-nevědí zda, popřípadě jakým typem agregátu se dá nahradit.

prosím nemáte někdo zdroj nebo přímo tento díl samozřejmě i použitý dost by mi to pomohlo.

za případnou pomoc předem děkuji

Ahoj,

jestli ještě potřebuješ tu jednotku, tak asi mám, napiš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 let později...

Na tohle asi nebudu zakládat nové téma...

V případě, že chci koupit FL jednotku ABS/ESP jakou máte zkušenost s nákupem z vrakoviště, tj. použitých jednotek, kde nedošlo k hermetickému uzavření vedení, max stlačení trubek při střihání a nebo vůbec?

 

Mám možnost koupit vícero jednotek, od typově starší, ale nové, po jednu z posledních, ale tam někdo trubky ustříhnul už za osazením, takže je to vlastně otevřené...

 

Děkuju moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím, mám problém s abs / esp   občas se mi stává po průjezdu zatáčkou nebo při prudkým brždění že se mi rozsvítí kontrolka a abs / esp vyřadí  z provozu. po znovu zapnutí klíčku kontrolka nesvítí. 

Píše mi to chybu 01130

Někde jsem četl že se jednotky přehrávali. Mám tam už  starou kapalinu může pomoct výměna ? Nebo je vadná jednotka ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny,

odešla mi na 4x4 řídící jednotka ABS.   Prosím nemáte někdo ve svém okolí, kdo by prodávál ND z Oct II 4x4?  Číslo jednotky mám: 1K0 907 379 E. Nevíte náhodou o eventuální číselné náhradě?

Mockrát děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...