Přejít na obsah

Problem s ostrikovaci


Petyas

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi. Snad mi pomuzete. Procital jsem si tady ty temata, ktera se venovala ostrikovacum u O1. Ja mam 2002, 1.8T a problem s ostrikvoaci je v tom, ze nejenze nadobka prokapava, ale ostrikovace nefunguji vubec. Zkousel jsem poslouchat u nadobky, ale pri sepnuti ostrikovacu, jak prednich tak zadnich, je tam uplne ticho. Jako by ten motorek bud nefungoval vubec, nebo nedostal impuls, aby zacal neco delat. Zbezne jsem se podival na pojistky, ale zadne spatne jsem si nevsiml. Co by to jeste mohlo byt? Na co bych se mel zamerit, co zkontrolovat, nez to odvezu do servisu? Pokazde me natahnou a kdyz to auto ze servisu privezu, tak se za chvili podela neco noveho. Uz se mi to do servisu davat nechce. Radeji bych se to pokusil opravit si sam.

Predem dekuji za cenne rady ci pripominky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepac ale toto je co za prispevok? Aspon natankovat dokazes? Ja som si vzdy myslel za tato kategoria vodicov prinalezi len zenam. Nastartovat,natankovat a jazdit. Ostatne ma nezaujima. ja si neviem predstavit aby som dal auto niekomu do ruk a potom ten pocit,ze cakam kedy sa nieco dosere?

No nic,teda skusim... :)

Prve co by som pozrel,tak dat dole konektor z motorceka a odskusat pri zatiahnutej packe ostrikovacov ci tam ide stava. Ak hej tak bude motor v PIIP...

Teda by som este pre istotu dotiahol k nemu plus dratom od baterky a skusil napriamo ci pojde.

Este ti mozem hodit schemu ale zrejme budes z nej jasny.Ale pozriem kam co ide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prepac ale toto je co za prispevok? Aspon natankovat dokazes? Ja som si vzdy myslel za tato kategoria vodicov prinalezi len zenam. Nastartovat,natankovat a jazdit. Ostatne ma nezaujima. ja si neviem predstavit aby som dal auto niekomu do ruk a potom ten pocit,ze cakam kedy sa nieco dosere?

No nic,teda skusim... :)

Prve co by som pozrel,tak dat dole konektor z motorceka a odskusat pri zatiahnutej packe ostrikovacov ci tam ide stava. Ak hej tak bude motor v PIIP...

Teda by som este pre istotu dotiahol k nemu plus dratom od baterky a skusil napriamo ci pojde.

Este ti mozem hodit schemu ale zrejme budes z nej jasny.Ale pozriem kam co ide.

Nevim jak jsi prisel na tu teorii s zenskou, ale budiz. Myslet si to muzes. Me slo spise o to, ze mam pocit, ze me pokazde v servise pekne ojebou a tak bych chtel zkusit si to dat do kupy sam. Zakladni veci si dokazu udelat sam, ale pro neco slozitejsiho nemam ani prostor, ani vybaveni, ani znalosti.

Kdyby jsi mi mohl poslat nejaky obrazek kde a co zkusit, byl bych vdecny. Koukal jsem se na to. Ale prosotru tam neni moc a jak vymontovat celou nadrzku nevim. Proto taky pisu sem. Hledam pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stěrače fungují? Pokud ne, je to jistě pojistka, číslo 24. Pokud v pořádku, zkus zkontrolovat, jestli ti jde napětí při stlačené páčce stěračů do konektoru u motoru ostřikovače... Dej vědět... Pokud ne, tak to budeš muset asi fakt dát do servisu, protože bych to viděl na páčku, výměna je sundat bag, volant, odplastovat sloupek a vyměnit... Doma to uděláš, ale nevím, jak moc jsi zručný. Výměna motorku ostřikovače je jednoduchá, ale nejdřív zjisti, co jsem psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja som to nemyslel az tak zle s Tebou. Len poznam asi 2 zeny ktore maju auto len na to aby zamestnavali muzov..

Je dobre ked si chces nieco skusit sam spravit,lebo tie servisy asi tak funguju. Aby si sa k nam vratil,tak ti nieco nacneme a pockame si na teba.. moj nazor.

A uz ked si sem napisal,tak cloveka by potesilo ze napr. skusal som ci tam ide stava a nic. napr.

Takze jak aj rehor pisal,netreba sa drbat s cerpadlom,konektor snad bude natolko pristupny aby si ho vycvakol. Skusacka ziarovkova,tesco a pod kramy za 50.-

Takze najprv poistka-24,potom ide stava k packe. Odtial na motorcek. A potom na cyklovac. Preto si myslim ze nemusi to byt hned v packe prepinaca ale kludne aj v rele ,teda cyklovaci.

Poistka je to uplne hore vlavo 1 VELKA nozova,nie tie mini.

Ked chces schemu,no...post-18780-1259231210_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc diky za ty rady. Hned rano zkontroluji tu spravnou pojistku. A pres vikend skouknu i tu stavu v konektoru. Meric doma mam. Jinak sterace funguji normalne, taktez cyklovac i destovy senzor jsou bez problemu. Takze ted ta pojistka, pak stava v konektoru. Dam vedet jak jsem dopadl.

Jeste jednou moc diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...