Přejít na obsah

Zvysovanie otacok


LuKKaS

Doporučené příspěvky

Ahojte mam taky problemik ... dnes som stal na krizovatke a automaticky mi sa zvysili otacky z 700 na 1100 na volnobehu chcem sa spytat kde by mohol byt problem ? Nemoze byt nieco s volnobeznym ventilom? Popripade s termostatom alebo tepelnym cidlom lebo niekedy mi z 90°C padne teplota na nulu a po par sec to hned vyskoci spat ...

Dakujem za odpoved...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte mam taky problemik ... dnes som stal na krizovatke a automaticky mi sa zvysili otacky z 700 na 1100 na volnobehu chcem sa spytat kde by mohol byt problem ? Nemoze byt nieco s volnobeznym ventilom? Popripade s termostatom alebo tepelnym cidlom lebo niekedy mi z 90°C padne teplota na nulu a po par sec to hned vyskoci spat ...

Dakujem za odpoved...

Teplotné čidlo chladiacej kvapaliny na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este som nemal cas pozriet to teplotne cidlo ... ale uz sa na to chytam ... dnes sa mi to stalo znova ze sa otacky zvysili na volnobehu na 1100 boli tam 10 sec a padli ... a uz viac krat sa to neopakovalo a to som mal volnobeh dost dlho podotykam ze to bol studeny motor a pred tym som isiel do kopca iba vtedy sa to vacsinou stane poskusam este a uvidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caute pani

ja len tak v kratkosti by som rad zareagoval a trosku vseobecne zapolemizoval. ako som si vsimol je tu kopa ludi co sem pisu na xproblemov rovnake riesenie dookola, resp takych co radia ale pritom netusia o com. ked niekomu pada rucicka teploty ma v hajzli cidlo. ked niekomu kolisu otacky moze to byt x moznych pricin. nepocul som zeby kolisanie otacok suviselo s termostatom a je to naprosta blbost, resp uz logicky to nema absolutne nijaku navaznost. chodim sem na toto forum uz nejaky ten piatok a stale viac sa tu mnozia kadejaky "odbornici" ktori davaju zarucene 100% rady. a ludia potom chodia po obchodoch kupuju zbytocnosti a nasladne ich menia na autach bez toho aby tym vyriesili problem kt skutocne maju. padanie resp. kolisanie otacok sa tu riesilo velmi velakrat hlavne pri motorizacii 1.6 resp 1.8t pricom pricin je vela od uplnych prkotin az po seriozne niekolko tisicove opravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...