Přejít na obsah

Ostřikovače světlometů


lukkkas123

Doporučené příspěvky

Ahoj mám Octavia 1.9 TDI 81kWh a mám tak i ostřikovač světel. Je funknční ale bojím se o světla. Údajně je to známá chyba ( říká škodovka ) . Jaký na to máte názor. Při ostřikování světel, protože jsou pořád zaplý jsou teplý , popraskají za krátkou dobu světla. Máti to měnili už dvakrát a nakonec ji ty hadičky odpojili. Potřeboval poradit nebo jak ty hadičky mohu odpojit kde je přesně najdu. A ještě dotaz jestli se dají koupit jen ty čiré plasty co přes ně svítí žárovka-. Známý maj ty plasty již strašně zašlé . Nebo jestli se musí vyměnit celé světla. Jaké jsou ceny. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
Bade asi jsi nehledal. :) Neználek ps. je to vyznačeno mikro výstupky v místě kde má být otvor a je to zevnitř nárazníku ;)

Tak jsem se byl kouknout na ten co se mi válí v garáži - a fakt že jo, je tam naznačený. Ale netroufám si nazývat to mikrovýstupky - spíš vlasový mikroobrys. Kdyby to tady Neználek nenapsal, tak si nadále myslím, že to tam není ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BadyS, fakt to tam je, je to jen jakoby vylitá spára plastem, která vznikla pži výrobě, když ve forma zaslepili tu díru an ostřiky ;)

Tak už mám doma také RS nárazník a skutečně je to tam vyznačené. Jen doufám,že ty výstupky jsou přesné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 10 měsíců později...

Ahoj kluci,

doufám, že mi nějakým způsobem poradíte :) Samozřejmě tomu moc nerozumím, tak na Vás spoléhám. Přítel si pořídil Octavku r.v. 2002 1,9 TDi a má xenonové světla, jsou u toho sostřikovače a problém je v tom, že náš ovčák jeden ten ostřikovač okousal, jelikož se blíží Vánoce, tak bych mu ráda pořídila ostřikovače nové, ale nevím okolo kolika Kč se pohybují a jaký typ tam patří ( nevím jestli se to nějak rozděluje) a kde je kdyžtak koupim? A ještě jedna věc, ty ostřikovače jsou v barvě celolaku dají se sehnat i takové?

Předem dík za odpověď ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

doufám, že mi nějakým způsobem poradíte :) Samozřejmě tomu moc nerozumím, tak na Vás spoléhám. Přítel si pořídil Octavku r.v. 2002 1,9 TDi a má xenonové světla, jsou u toho sostřikovače a problém je v tom, že náš ovčák jeden ten ostřikovač okousal, jelikož se blíží Vánoce, tak bych mu ráda pořídila ostřikovače nové, ale nevím okolo kolika Kč se pohybují a jaký typ tam patří ( nevím jestli se to nějak rozděluje) a kde je kdyžtak koupim? A ještě jedna věc, ty ostřikovače jsou v barvě celolaku dají se sehnat i takové?

Předem dík za odpověď ;)

koupíš je v servisu šKODOVKY nejspíš to bude na objednání vem tam sebou malej techničák oni ti podle čísla kastle zjistí kod barvy a bude se to muset nechat nastříkat cenu nevim v tom se nepohybuju snad to pes neokouše znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...