Přejít na obsah

Brzdové kotouče a destičky - výměna


Pítr

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Zdravím. Potrebujem už obmeniť komplet kotúče a doštičky. Do predu 288x25 vrtaný Zimmermann Sport kotúč a k nemu ATE Ceramic doštičky a do zadu asi tiež zimmermann sport 272x10 s obyčajnými ate, alebo zimmermann doštičkami.

Je to vhodná kombinácia, nebudú pískať? Vopred dík.

Editováno: , autor: yoli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny také jsem měnil v Economy programu v loni jen zadní komplet. Rozdíl v brzdění určitě je hlavně naložené auto.

Výměna byla nutná originál byl hodně orezlý cca na 1/2 brzdné plochy.

Ještě budu řešit přední kde budou desky v dohledné době pryč. A zde aktuální ceny v značkovém servisu :

Přední kotouče originál 2300,- /ks destičky cca 2300,- sada + práce 1000,- 

Cena v Economy programu 5600,-  komplet...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě brzdí více a není to jen pocitové, s přívěsným vozíkem naloženým na 500 kg je to pohoda.

Nejsem žádný pilot a nejezdím brzda plyn ,ale řekl bych že pro většinu řidičů dostatečná kvalita.

Na předku originál kotouče vydržely přes 180 tis možná by ještě vydrželi kdyby se zadní neflákali ?

Jasně ,že více brzdí přední nad těžkým motorem a tak je to více znát při zatížení vzadu. ?

A hlavně při té ceně žádné pískání a černé kola. 

Na předek bych asi dal originál a šel na to z slevovou knížkou od škodovky 20% 

 

1899086183_slevaKODA.thumb.PNG.7c45b7df3b57e97840e957061f0c0ae8.PNG

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Poradte mi prosim.

Menil som kotuce a dosky za ATE, mam FS III strmen 280mm.

175 000km som mal povodne, bol som maximalne spokojny, dosky cely cas len Skoda.

Po vymene za ATE, prisli problemy.

Po 10 tis km (polrok) zacali piskat brzdy, nasledne sa mi skrivili kotuce, auto zacalo pri brzdeni vibrovat - pedal aj volant, na dialnici som sa bal brzdit.

Dal som ich stocit na sustruhu, teraz je to lepsie, ale znova zacinaju piskat po 500km a znova to bude asi to iste...

 

Co mam robit?

Vymenit strmene, loziska s nabojom, kotuce a dosky?

Alebo vymenit komplet otoce na 312mm a ist touto cestou?

Som bezradny, nechcem znova vyhodit 300€ za brzdy a menit ich po polroku...

Vdaka za pomoc.

 

P.S. vyhovorka mechanika je, ze bud mam zly podvozok (vsetko bolo uz menene v aute je cez 4000€ za servis), alebo je podla neho zle lozisko - krivy naboj (neviem posudit) alebo je zly strmen, zadrhava sa a skrivuje kotuc.

Vsetko je zle, len tie jeho kotuce a dosky (kto vie ci original ate) su vraj spicka...

Editováno: , autor: cayc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
On 3/29/2019 at 4:41 PM, cayc said:

Poradte mi prosim.

Menil som kotuce a dosky za ATE, mam FS III strmen 280mm.

175 000km som mal povodne, bol som maximalne spokojny, dosky cely cas len Skoda.

Po vymene za ATE, prisli problemy.

 

A ake si dal konkretne? Ja som dal nove ETE Ceramic k novym kotucom Skoda (vpredu aj vzadu) - a brzdi to uplne rovnako ako seriove + sa vobec, zdoraznujem vobec nespinia disky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ATE obycajne kotuce + ate obycajne dosky.

Akurat tento tyzden som ale vymenil za 312/286mm z OII RS.

Teraz som dal ATE POWER DISC + ATE CERAMIC dosky, stalo to 1000€ ale snad bude pokoj (vymena otoci, plechov, lozisk...)

Editováno: , autor: cayc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím,mám dotaz. Omlouvám se, pokud to zde nepatří.

V březnu mi byli měněny kotouče a destičky na O II.  V květnu STK, vše ok.
V červenci srážka se srnou. Oprava ve škoda servisu a po opravě se projevilo chvění, kopání při brždění při rychlosti nad 50 km/hod.

100% vím, že před srnou nebyl problém, ale Škoda servis stále tvrdí, že srážka nemá s tímto problémem souvislost.

Odhadovaná cena výměny cca 11000 Kč. ( Samo že v Škoda).
Je zde nějaká možnost se bránit?

Díky Luiss

Editováno: , autor: luiss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Zdravím vás. Mám taký problém. V lete sa mi sem tam rozpískali zadné brzdy, pravá strana, hlavne pri kľudnej jazde po cca 40min. Raz som tak zastal pri popiskovaní a zadné koleso horúce jak oheň. V servise, že zapečená doštička, že to prečistili a valček, že v pohode ľahko chodí. Asi takouto jazdou sa niečo tepelne zmenilo vo fyzikálnych vlastnostiach kotúč-doštička, lebo na STK som s tým neprešiel, slabší účinok pravej brzdy viac ako 30%. Výmena oboch zadných diskov, doštičiek a s odretími ušami opakovaná STK 26% rozdiel v neprospech pravej zadnej. Včera po mesiaci asi po 15min. jazde som zastal a zadná pravá drzda dymí a cez 400C (viac mi mobil neukáže CAT S61) nechal som ochladiť na 120C a cestou späť som v každej dedine stál a meral teploty, ktoré už len klesali a doma už 35C. Vychádzami to na strmeň a mechanizmus ručnej brzdy, zajtra by sa mal vymeniť za origo Bosch (repas). Kde by mohol byť pes zakopaný? 2.0TDI 103kW 16V 4x4. Ešte poprosím na nejaký odkaz, link, ako funguje zadný strmeň? pozeral som youtube, google a nič som nenašiel, nejaku 3D grafiku, alebo aspoň v priereze......fakt to neviem nájsť, len samé návody, výmeny, rozborky,........Dík.

Editováno: , autor: yoli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpojit lanovody od třmenů a zkusit volnost pohybu lan. Pokud lana budou OK, tak vyměnit třmen(y) a bude to OK. Co víc na tom chceš vymýšlet? Třeba na Cardu stojí repasovaný třmeny kolem litru (starý se vrací) a fungují bezproblémově. 

Pokud bude problém v lanovodech, tak doporučuju vyměnit oba současně i když bude špatnej jen jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...