Přejít na obsah

Roomster - výměna zadních bubnů za kotouče


Kalberto

Doporučené příspěvky

To by si neměl být problém - nebo se pletu. Já mám 1.4 a taky o tom do budoucna uvažuji. Budeš pořebovat kotouč, celý brzdič, zadní hadice a trubky od kostky. Vídám na 1.4 Roomstru vzadu kotouče.

cus,no nevim jestli to pujde....a jestli vidis na 1.4 v zadu kotouce bude to proto,ze maj za priplatek 15tisc ESP,coz automaticky vyrobce dava kotouce....ja bych chtel ty kotouce resit az po zarucni dobe....jinak to zatim nema cenu....mej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by si neměl být problém - nebo se pletu. Já mám 1.4 a taky o tom do budoucna uvažuji. Budeš pořebovat kotouč, celý brzdič, zadní hadice a trubky od kostky. Vídám na 1.4 Roomstru vzadu kotouče.
lanovody ruční brzdy,náboje a pochybuji,že ten brzdič se přimontuje když odmontuješ štít paken,tak asi osy...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem to Fabii I,kde jsem dal celou novou nápravu.Problém nikdy nebyl,měl jsem už dvě pojistné události a nikdo to neřešil.

Ted se chystám na výměnu u Roomstra,věci už mám koupené jen není čas.Potřebuješ brzdiče,lanovody,brzdové trubičky,kotouče s destičkama a štíty brzd.Náprava má navařené uchyty pro brzdiče.Pokud si šikovnej je to práce na dopoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem to Fabii I,kde jsem dal celou novou nápravu.Problém nikdy nebyl,měl jsem už dvě pojistné události a nikdo to neřešil.

Ted se chystám na výměnu u Roomstra,věci už mám koupené jen není čas.Potřebuješ brzdiče,lanovody,brzdové trubičky,kotouče s destičkama a štíty brzd.Náprava má navařené uchyty pro brzdiče.Pokud si šikovnej je to práce na dopoledne.

Tak to ses dobrej,tak fajn,ze to neni problem,to ja bych si to nechal udelat....co si myslis,jak se na takovou zmenu tvari autorizovany servis....a na kolik to cca muze financne vyjit,material,prace?A trmeny jsi sehnal stejny,jako ze predniho kola nebo tam vzadu budes mit jine?Ja mam roomstera,takze se mi jedna o vymenu na nem!

mej se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lanovody ruční brzdy,náboje a pochybuji,že ten brzdič se přimontuje když odmontuješ štít paken,tak asi osy...

Ta náprava je stejná... Ten brzdič jako třmen jde přimontovat na původní nápravu a i náboj je stejný...

Potřebují se kotouče, brzdiče, lanovody, zadní štít za kotouče, hadičky jdou prý uzpůsobit...

Taky se o to zajímám... jenže sehnat brzdiče se zadníma plechama za kotouč samotný za rozumnou cenu je naprosto nereálný takže asi koupím celou zadní nápravu z Octy a tu odstrojím... nechci tam dávat nápravu, protože nevim co s ní kdo robil a tak... kotouče, desky a lanovody není problém sehnat přes elit nebo autokelly............

Editováno: , autor: Lewis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ano je lepší koupit nové auto, když budu chtít výhřev sedaček tak si budu taky kupovat nový auto?? Nebo když budu chtít dát dopředu větší brzdy, tak je taky lepší koupit nové auto?? Bojlere to néé. Tady je spousta lidí co si chtějí upravit auto dle sebe, tak to pochop. A né vždy je lepší koupit nové auto. Jinak když někdo chce měnit zadní bubny za kotouče na F2, tak třeba na moji motorizaci 1.2 Htp se musí koupit celá zadní náprava, protože ta držáky na brzdiče nemá. Je to možná tím, že se na Htpčka edělá při ESP kotouč dozadu, ale to nevím jistě. Takže před montáží se mrkněte jestli tam ten návařek je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...