Přejít na obsah

Dodatočná montáž ESP do fabie I


2mm

Doporučené příspěvky

Zdravím všetkých. Mám fabiu comfort rv 2000,1,4 16v,74kw s ABS,ASR. Chel by som domontovat ESP.Ake číslo model RJ potrebujem , snímač polohy volantu mám ako sučast asr/eds a či by sa tu niekto nenašiel kto by poradil príp. namontoval a za kolko. Teda už len vymenit čerpadlo s rj. a duosenzor a zinicializovat. dakujem .

:feve:

Editováno: , autor: 2mm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Caute. Mam podobnu fabiu ako uzivatel 2mm. Tiez by ma zaujmalo domontovanie ESP. Volal som ohladom toho do orig. servisu Skoda a chlapik vravel, ze sa to da, ale ze by to bolo velmi nakladne. Preto ak poznate nejaky servis, kde to vedia spravit za rozumny peniaz, nevahajte a piste sem. Dikes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tady máš něco ke stažení o ESP na Fabii.Myslíš,že je to tak přínosné,aby jsi to musel domontovávat do svého vozu? Já ESP mám a za 15000 km co jsem s ním najel ani nevím,že tam je... ESP Fabia I

ja uz se svym ESP najel cca 40tis km a me to blika jak vanocni stromecek celoročně :p nevim cim to je, ale zjistil jsem, ze mam tezkou nohu a sportovniho ducha , amen :D

ps: a vsem co si to hodlate domontovat a ztravite na tom stovky hodin v garazich, tak jen mohu rict, ze urcite ne zbytecne, je to suprovy pomocnik, v necekane situaci opravdu srovna ,,prdel,, ale rozhodne to nepodcenovat, fyzika je mocna a do urcity rychlosti vam opravdu zachrani prdel a funguje supr hlavne na snehu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, ako je to teraz, ale keď som mal predFL FI ja, tak s ESP boli použité aj hrubšie brzdové potrubia.

Ano brzdove potrubie je ine od hlavneho brzdoveho valca je s hadicami. Inak f1 pred fecalifit nemala mnoho esp az po facelift mali podporu vsetky motorizacie a esp bolo 8.0 bosch. Tak teraz uz od 1.2L 40kw do 1.9L 96kw maju podporu esp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...