Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

právě, přesně tak a hlavně ten zvuk ani nesedí do pohybu auta

Taky mi to tak připadalo, že při "průjezdu slalomu" tam je podle zvuku jakoby řazení a přitom v praxi je to nesmysl a celkově mi ten zvuk připadal nepřirozenej, ale na druhou stranu zase až moc povedenej na to, aby byl dodělanej softwarově...ale asi je ten autor šikovnější, než jsem si myslel ;)

Jinak tuším dokonce i milotec nabízí nějaký vejfucky pro RS TDI, ale těžko říct, jestli to má v praxi vůbec nějakej pozitivní vliv ať už na výkon, nebo zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak tuším dokonce i milotec nabízí nějaký vejfucky pro RS TDI, ale těžko říct, jestli to má v praxi vůbec nějakej pozitivní vliv ať už na výkon, nebo zvuk.

Výfuk nabízí ale bude to spíš jen na parádu, max. lepší zvuk ale o výkonu bych pochyboval.Přeci jen do kvalit ladičské firmy Carlo Abarth mají asi daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zatím nejlepší cena 2.0TFSI co jsem viděl.Zajímavé.

Nejlepsi ? Neni to tak dlouho co bych mohl mit ORS II za rovnych 500t jinak stala 520t, ale uz mela 80tkm nalitany jinak ok ale kolem 530 se da uz bezne vybirat..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli, tak sem se díval a narazil jsem taky u plně stavitelnýho zatím jenom na KW. Mají to ve třech variantách - 1. pouze výška, 2. výška + nastavení tuhosti tlumení při roztažení tlumiče, 3. výška + individuálně nastavitelná tuhost tlumení při stlačení i roztažení tlumiče

Jako vypadá to celkem v pohodě, ale ty ceny sou slušný pálky :feve: ...no uvidíme, jak pochodíme u Cimbu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli, tak sem se díval a narazil jsem taky u plně stavitelnýho zatím jenom na KW. Mají to ve třech variantách - 1. pouze výška, 2. výška + nastavení tuhosti tlumení při roztažení tlumiče, 3. výška + individuálně nastavitelná tuhost tlumení při stlačení i roztažení tlumiče

Jako vypadá to celkem v pohodě, ale ty ceny sou slušný pálky :feve: ...no uvidíme, jak pochodíme u Cimbu ;)

To porad jeste nikdo nema ten chip??? Ja uz sehnal obsah rj z O2RS TDI no a je to hodne podobne jak v Siemesu PPD VW.Zatim jsem jen zkouknul obsah...Dle meho chip neni problem ale ty hodnoty jsou dost maso, ja osobne bych takhle ostrou upravu nikomu do auta nedal.To je jen o pruser a ostudu....Lidi jsou ruzni a kdyz to das nekomu co poleti porad podlahu v kuse na D1 tak asi ani nedojede. V nejlepsim pripade mu lehne jen turbo v nejhorsim to nestihne zastavit pri poruse turba,sezere celou napln oleje a zadre motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doli, tak sem se díval a narazil jsem taky u plně stavitelnýho zatím jenom na KW. Mají to ve třech variantách - 1. pouze výška, 2. výška + nastavení tuhosti tlumení při roztažení tlumiče, 3. výška + individuálně nastavitelná tuhost tlumení při stlačení i roztažení tlumiče

Jako vypadá to celkem v pohodě, ale ty ceny sou slušný pálky :feve: ...no uvidíme, jak pochodíme u Cimbu ;)

Jo, presne tak...

Koukni sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Diamant : Opomínáš jeden nezvratný fakt. Takový nahusto vočípovaný TDI má vpravdě letecký zátah vocpodu a ten ničím nenahradíš. Porsche je možná rychlejší na papíře, ale v reálném světě, kde hraje prim krouťák vocpoda, to bude mít s načípovanou TDI docela těžké. Známej jedno takový nahusto vočípovaný TDI má, na dálnici závodí s kdekým (vyblikává koho může, i když dotyčný nemá kam uhnout a navíc třeba je před ním kolona aut), tak se občas někdo vyprovokovat nechá a závod je nasnadě. Nejprve sice třeba i proti M5 ztrácí, ale většině i 400 koňových aut nějak okolo 200 prostě dojde dech a už na TDI nemaj. Vono taky chvíli trvá, než se roztočí ta mocná turbína, ale pak to nemá chybu.

http://galerie.autorevue.cz/showphoto.php?photo=12778

Takhle jezdí Voctávka II RS TDI a to s dojezdem 1200km (na další fotce). Předpokládám, že po čipu to 300km/h dá a spotřeba ještě minimálně o litr klesne. A to minimálně. -_- Takže pokud se zadaří, možná půjdu do RS TDI a načipuju to na tu nejvyšší hodnotu, jakou bude kterýkoliv tuner nabízet. A pak už ti,Diamante, dojdou argumenty. ;) Konkurencí bude snad jedině Enzo (a to je v republice jen jedno a pravděpodobnost, že jej potkám tedy minimální). Všechny české Ferrari a Porsche, by se měly začít bát. Potupa od RS TDI přijde, a bude stát za to.

-_-

Jsem si trochu pročítal historii a tohle stojí za oživení lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...