Přejít na obsah

zhav.svicky


italik

Doporučené příspěvky

Chtel bych se jen zeptat ,jestli bych mel vymenit žhavici svicky u o1 2003 najeto 180000km. jsou tam jeste puvodni stejne jako baterie.

Nechtěl jsem odpovídat, protože mi to přijde jako hloupá otázka. Jsou - li vadné, vyměň, nejsou - li, nemusíš, ale pro dobrý pocit proč ne, já to už udělal. Pro orientaci bez měřáků jde / nejde bohatě stačí odpojit je od drátu a každou zvlášť líznout drátem z + baterie, zda hodí jiskru, pak i žhaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa tiez priklanam k nazoru ze treba vymenit....Videl som osobne ked kolega doniesol ukazat do roboty zhavice co vymenil na forde.

Na 1 nebol vobec koniec co zhavi,na druhom polovica,dalsie 2 OK. Ja sa ale pytam kam mu to zmizlo? Vypalilo sa to ,alebo to prsklo a nejake kusky mu popadali do valcov?

Aky ho potom musi mat zvnutra?

A boli to tiez zhavice Bosh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
meril jsi je dobre? to se mi nezda, ze by kdyz nejde ani jedna auto vubec nastartovalo, kdyz ted byla takova zima

nastartuje TDI motory nejsou na žhavení tak náročný jako obyč diesely třeba Felicie nechytne ani v letě bez žhavení kdežto TDI za tepla skoro vubec nežhaví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontroloval som zhavice, ale len ziarovkovou skusackou, vsetky svietili az na jeden ten je asi K.O., staci vymenit ten jeden, ake su original zhavice nevadi ak jeden bude inej znacky. Treba pouzit momentovy kluc, ci to nebude az take vazne tych 15 nm ?

Tak sorry este ray som si to tu precital a PROCHY pise ze menit vsetky. Ale co ten momentový kluc?

Editováno: , autor: vladoc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...