Přejít na obsah

BSG a ostrekovače svetiel


mirecoslav

Doporučené příspěvky

Tuším že to ide spojazdniť aj bez podpory BSG (možnost nakódovať počet ostrekov skla po ktorých sa májú ostreknúť svetlá). Ak to zapojíš podľa schémy stačí podržať dlhšie ostrek predného skla a ostrekne ti to aj svetlá.

Editováno: , autor: ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že to ide spojazdniť aj bez podpory BSG (možnost nakódovať počet ostrekov skla po ktorých sa májú ostreknúť svetlá). Ak to zapojíš podľa schémy stačí podržať dlhšie ostrek predného skla a ostrekne ti to aj svetlá.

Ak by to bolo tak ako píšeš tak to je bomba. Určite to pôjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz už presne neviem v lete som dorábal dvoje ostrekovače svetiel a tuším ani na jedných to BSG nepodporovala ale nakoniec fungovali obe. Stačí dlhšie podržať a strieka to aj na svetlá.

A necituj predošlé príspevky, sú tu na to dosť alergickí.

Editováno: , autor: ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyskúšal som a funguje to ako písal ramon. Pripočítal som 256 a beží to. Podržím dlhšie ostrek skla a relé ostreku svetiel mi zopne asi na 1 sekundu. Samozrejme by to chcelo dlhšie zopnutie relé . Myslím že VAGom sa to asi nedá alebo áno? Tak som rozmýšlal že by sa mohol dať paralelne k cievke relátka kondenzátor a ten mi ho podrží dlhšie. Mohlo by to tak byť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...