Přejít na obsah

Svítí kontrolka elektroniky motoru 1.4 MPI


Martin D.

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám problém s kontrolkou elektroniky motoru, která pořád svítí... Byl jsem v servise (u pobočky škoda) a tam mi řekli, že to je těsnění pod hlavou, nechal jsem to udělat ale tím to nebylo... Potom mi řekli, že je to lambda sonda... Nechal jsem vyměnit. Nějakou chvilku byl pokoj (asi týden) a potom to zase začlo svítit.. Technik říkal, že je to chybná hláška řídící jednotky, kterou přeflashoval ale tím to taky nebylo... Vyzkoušeli jsme novou řídící jednotku, taky se to rozsvítilo.. Technik ani já si nevíme rady... Jeho slovy "hlásí to chybu, která tam není".. Budu rád za každou odezvu. Rozjedme tohle téma aby se pro příště vědělo co s tím.. Děkuji

S pozdravem Dvořák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám před sebou vytisklí záznam z diagnostiky..

16523 P0139 035

Řada 1 - sonda 2

příliš pomalý signál

- tahle chyba je prý sporadická, technik sondu vytáhl, přeměřil a na diagnostice funguje jak má

16554 P0170 035

Lišta 1, plnění paliva

chybná funkce

- technik měl vytáhlé vstřikovače a přeměřil dávku vstřikovaného paliva a říkal, že je dobrá na všech vstřikovačích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj urobiť readines test sond Vagom.Ten by mal zistiť či sú naozaj dobre.

Skús vymeniť palivový filter.

Ked som kúpil fabiu tak som mal tiež problémy s kontrolkou menili všetko sondy ,sviečky možno aj 3x nakoniec to vyriešila výmena RJ motoru.Našťastie to bolo všetko ešte v záruke. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin skús ešte ten pal. filter. Má sa meniť po 60t. km tým nič neskazíš. možno máš v ňom špatný regulátor tlaku. Tá chyba sa tam pre niečo ukázala tak choď po nej ak to nie su sondy. Pozri čo Vag napíše teraz.

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martin skús ešte ten pal. filter. Má sa meniť po 60t. km tým nič neskazíš. možno máš v ňom špatný regulátor tlaku. Tá chyba sa tam pre niečo ukázala tak choď po nej ak to nie su sondy. Pozri čo Vag napíše teraz.
Zítra jedu znova do toho servisu, jedu ho zmr*at... :) a řeknu mu at to vymění ten palivový filtr... zase se ozvu..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, dal jsem vyčistit škrtící klapku páč Škocně cukal motor po nastartování.Po vyčištění a nactavení klapky a po ujetí asi desetí kilometrů se rozsvítila kontrolka elektroniky motoru. Tak jsem zajel zpět k opraváři,podotýkám že to je jen takový živnostník,jsme nasedli do vozu a během jízdy nottbukem nastavoval nějaký softwer. K podivu kontrolka zhasla a výkon motoru se obdivuhodně zvedl.Motor má víc koníků než po čipu a zadara. Po nadávkách na německý šrot jsme se se rozloučili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...