Přejít na obsah

Zadní kotoučové brzdy Fábia


Petrando

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

dakujem :)... myslel som si ale radsej sa spytam lebo zohnal som napravu a ten poistny srob co drzi kotuc tak ani za nic nechce ist von tak rozmyslam ze prehodim tie loziska a bude :D

narážecí šroubovák,uhodíš kladivem na hlavu šroubováku a v ten moment pootočí šroubem......mam ho doma již 5 let a super věc,cenovka tušim 200kč a má výměné adaptéry(kříž,plochý,torx)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem za rady.. ten narazaci srobovak ma tiez napadol len som ho nemal a nebolo kde narychlo kupit... tak som ich odvrtal ze ich nasledne vytocim s pomocou takej sady na zalomene sroby je to jak vrtak len opacny zavit a maju kuzelovity tvar ale bohuzial su tak kusnute ze sa mi podarilo aj jeden zlomit ...samozrejme WD-cko som pouzival a aj nahrieval preto som bol az tak zufaly ze vymenim loziska :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den

 

Nehcem zakladat novu temu tak to dam sem... chcel som si ist farbit zadne strmene a zaroven aj vymenit brzdovu kvapalinu tak som ich daval dole z auta ... ked som ich mal dole chcel som z nich vytlacit kvapalinu aby neiekli a vymackaval som ju tak ze som stlacal packu na com je zavesene lanko z rucnej brzdy ale piest sa vytlacil a ostal tak a nejde mi stlacit s5 je to normalne?? alebo som to posral tym ze som mackal tu packu na rucnu brzdu?? :(

 

Dakujem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravim mam dotaz doslo na vymenu brzd prednich i zadnich prosim muzete poradit jake nejlepsi kotouce a desticky? typ znacku? a jakej prumer kotouce je vpúredu a jakej vzadu? koukal jsem ze je vice prumeru diky za ochotu odpovedi .

 

Fabia "Fabula"  combi ,  1.9 TDi 74 kw ,  rv.2004 face

Editováno: , autor: Peposu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoje Fabka má průměr ten prostřední. Tušim 256mm? Myslim předky. Zadky jsou jen jedny myslim. Značka Ate powerdisc třeba. Zimmermann, Brembo max, Textar. Desky já mám ATE ceramic (nešpiní kola). 

 

EDIT: Radí ten, co dával kotouče Barum :D Nakonec teda jen dozadu, předek mám Bosch. 

Editováno: , autor: SpeederBB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ve predu orig. kotouce, tudiz BOSH + k nim desticky Ferodo TERMO QUITE, muzu rict ze to brzdi asi o poznani nepatrne lip nez kdyz byli origo desticky,... ale kdyz brzdis fakt moc tak se celkem rychle spini kola :(

kazdopadne ty spinavy kola to uz je detail ;) feroda jsou dobry a celkem ani moc neubejvaji ;)

 

vzadu mam bohuzel bubny, kotouc napravu planuju casem ;)

 

co se tyce rozmeru na tve fabce tak aby nejak takto:

 

Predek: ...... FS III - 256 x 22

Zadek: ............ 232 x 9

 

          ale jeste si to over ;) pro jistotu

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci delal nekdo z vas repas trmenu na fabii?ja mam prasklou prachovku na tom zadnim a i dkyz me to  rozhybaly,tak se mi asi nevraci stale dobre,protoze mam porad horkej disk. pokud to nejak nedela lozisko,ale to se normalne toci nema vule ja myslim,ze to dela ten drzakovanej kotouc co je zvlneny. od 80 to zacne hucet stejnym zvukem jako kdyz dupnu po brzdach.

ja nikdy ta prachovky nemenil. nikdy sem nemel pistek venku,takze bych to radej nechal na servise,ale asi by bylo lepsi to udelat uz na vsech kolech ze? sada bezne v autodilech stoji asi 310 kc x 4 plus nekolik hodin prace docela mastny.

a nebo se na to vykaslat a vymenit to pak az s brzdama. zadek je novej celej.predek jen desky.

Editováno: , autor: ondikTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slysel si to? a od ktereho lhare? tak zaprve starline  je vzdy shit pokud nemaji prebalenou vec od jine firmy coz se tak casto nestava. kotouce jsou stejne kvality jako HARD,maxgear a x dalsich! okamzite s zvlni, prepali coz spolu souvisi jsou tvrde  sice vydrzi dyl,ale desky,ktere jsou taky tvrde po tom jen klouzou a zadnej silnej brzdnej ucinek. po brzdach se musi silne slapat nadoraz.

kdyz uz neco levnejsiho tak od firmy ABS,ale spis overene znacky  TRW, BREMBO,ATE, FERODO(ne target)

Editováno: , autor: ondikTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...