Přejít na obsah

Zadní kotoučové brzdy Fábia


Petrando

Doporučené příspěvky

Ja namontoval na VW Polo 1.2 zadni kotoučovou nápravu. Byl jsem s tim na STK v Praze na Jarově v rámci otevřených dnů, kde auto prošlo celou STK linkou včetně kontroly brzd na válcích. Vše, t.j. přední, zadní a ruční O.K. Nápravu zatím zajíždím, jelikož byla úplně nová. Subjektivně řečeno mě víc těší fakt, že mám vzadu kotouče, než že by to o tolik lépe brzdilo. :) Pro úplnost dodavám, že auto má z výroby vpředu kotouče 256mm a ABS.

Pokud by měl někdo zájem, zadní nápravu prodávám. Je totožná s nápravou Fabia.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=54855

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja pridam moj postreh ohladom brzd, aj ked nejde o kotucovky, ale pocit z brzdenia ako taky. Mam fabku 1,4 mpi 50 kW MR2002 a kamos mal na chlp tu istu ako ja akurat v MR 2000. Ked som sadol do jeho auta, mal som pri brzdeni uplne iny pocit a sice ze pri brzdeni som do na brzdu musel tlacit ako na starej skodovke (neberte t odoslova), proste ako keby tam nebol posilovac. Neviem cim to bolo, ale on mal na nej nabehane asi 50 000 a ja na mojej 105 000 km, ale na mojom aute ta brzda nebola ani zdaleka taka tvrda ako na kamosovom a pri tom to brzdilo lepsie, tym myslim ze som nemusel tak do tej brzdy tlacit. Je mozne, ze kedze islo o rozdielne modelove roky, boli tma nejake upravy, ale celkovo som tym len chcel povedat, ze co auto to nejake rozdiely, hoci minimalne :) . Alebo ja neviem moznoi inak opotrtebovane platnicky atd...proste som si myslel ze ked su rovnake auta bude sa na nich aj rovnako jazdit ale kdezeeee....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...